Kia оприлюднила технічні характеристики нового кросовера Sorento

Автор: Редакція | 19 Лют, 2020

Південнокорейська компанія Kia після он-лайн презентації кросовера Sorento оголосила й технічні деталі новинки.

Прем’єра нового Kia Sorento відбулася не за тим планом, що був у автовиробника, проте тепер вже для офіційно оприлюдненої моделі оголосили технічні подробиці.

По-перше, на домашньому ринку новинка буде доступна для попереднього замовлення вже завтра.

По-друге, Kia Sorento побудований на новій архітектурі. Її відмінними особливостями стали компактніша конструкція моторного відсіку і укорочені звіси. У порівнянні з попередником автомобіль став довшим на 10 мм, однак відстань між осями збільшилася на 35 мм – до 2815 мм.

Компанія стверджує, що салон став просторішим за багатьох конкурентів, а обсяг вантажного простору і зовсім досяг рекордного для класу значення, хоча конкретні цифри поки не розкриваються.

По-третє, новий Sorento отримає гібридну силову установку – вперше в історії моделі. Станеться це для ринків Кореї, Європи та Північної Америки.

1,6-літровий бензиновий турбодвигун T-GDi і 60-сильний електромотор видаватимуть у сукупності 230 к.с. і 350 Нм. Батарея буде маленькою – півтора кіловата, тому переміщатися на електротязі такий гібрид не зможе, але пізніше обіцяють випустити і повноцінний плагін-гібрид. Також будуть анонсовані додаткові бензинові варіанти.

Ще одна пропозиція для Кореї і Європи – новий 2,2-літровий дизель Smartstream на 202 к.с. і 440 Нм. У Кореї і Північній Америці покупцям також буде доступний 2,5-літровий T-GDi того ж сімейства, що розвиває 281 к.с. і 421 Нм. Обидва двигуни агрегатуються з новим восьмиступінчастим роботом із подвійним «мокрим» зчепленням.

Крім того, новому кросоверу обіцяно технологічніше оснащення. На деяких ринках для Sorento буде доступна система екстреного гальмування з запобіганням повторних зіткнень, що автоматично задіє гальма при спрацьовуванні подушок безпеки після первинного удару. Також для моделі запропонують систему кругового огляду з віддаленим доступом через смартфон.

Світова прем’єра нового Kia Sorento відбудеться в Женеві 3 березня.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sorento:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest