Концерн FCA створив новий концепт для автосалону в Вегасі

Автор: Редакція | 04 Січ, 2020

Італо-американський концерн FIAT Chrysler Automobiles представив концепт AirFlow для майбутнього автосалону в Лас-Вегасі.

Цікаво, що Chrysler випускав седани й купе під назвою AirFlow в середині тридцятих років минулого століття. Тоді ці машини вважалися одними з перших американських автомобілів, розробка яких велася з особливим наголосом на аеродинаміку.

 Читайте також:

У зовнішності футуристичного хетча є чимало натяків на поліпшену обтічність – візуально вузькі фари, динамічний силует та інтегровані в кузов колісних дисків, що нагадують турбіни або електромотори.

Інтер’єр Chrysler AirFlow, за офіційною заявою, побудований з запозиченням деяких рішень. Проте головна мета салон концепту – демонстрація нової цифрової архітектури, візуалізації декількох сенсорних моніторів. Стверджується, що бортова мультимедійна система отримала новий інтерфейс, що допускає нові можливості персоналізації і обмін цифровим контентом між пасажирами і автомобілем.

Проте Chrysler AirFlow після дебюту на виставці CES у Лас-Вегасі, швидше за все, залишиться концептом. Але є висока ймовірність, що деякі рішення – наприклад, стилістичні елементи передньої частини концепту і напрацювання в області бортового інтерфейсу – вже найближчим часом будуть реалізовані на серійних машинах концерну FCA.

Джерело: Motor1

 

Галерея концепта Chrysler Airflow Vision:
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler
Фотограф: Chrysler

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest