Кросовер Mercedes ледь не вибив гоночні машини на трасі Інтерлагос

Автор: Редакція | 05 Гру, 2020
Кросовер Mercedes аварія гонка траса Інтерлагос

Водій кросовера Mercedes-Benz GLA опинився на гоночній трасі Інтерлагос в Бразилії й ледь не вибив гоночні автомобілі.

Автоспортивний сезон поступово йде до завершення, але деякі траси продовжують функціонувати й намагаються заробити гроші на своє існування.
Відома гоночна траса Інтерлагос, яка зокрема приймає етап Формули 1, часто використовується не лише для гоночних змагань, але й для так званих «трекових днів», коли гонщикам-аматорам дозволяється протестувати свою або орендовану техніку.

Проте, як виявляється, навіть оренда годин на відомому автотреку не гарантує відсутності дивних інцидентів.

Як свідчить онбоард відео одного з гонщиків, при спробі виїхати на трек гоночний автомобіль був змушений зупинитись, адже там стояв Mercedes-Benz GLA, який перекрив дорогу, що йде на піт-лейн. Вочевидь, водій кросовера спробував спочатку їхати на зустріч гоночним машинам, але потім після сигналів від гонщиків почав розвертати позашляховик.

Lost driver blocks pit lane exit during race at Interlagos, Brazil. from IdiotsInCars

Невідомо, чим закінчився цей інцидент, але зрозуміло, що звичайна машина не має потрапляти на гоночну трасу під час автоспортивних подій.
За припущеннями, водій заблукав у бразильському місті Сан-Пауло й перетнув зону, де не було маршалів. Під час трекових днів, не кожна ділянка траси належно охороняється.

Навряд, такий інцидент можна уявити на Нюрбургринзі, але в жовтні на бразильській трасі схожа ситуація вже була. При чому це сталося під час справжньої гонки кубку Mercedes.

Учасниця драг-гонок, що проходили на території Інтерлагоса заблукала й виїхала прямо на гоночний трек під час перегонів, через що їх довелось нейтралізувати автомобілем безпеки для евакуації заблукалого Mini.

І як тут не згадати гонщика Ф1 Кімі Райкконена, який одного разу під час перегонів теж заблукав на Інтерлагосі. Якщо таке трапляється з чемпіонами, то що ж вже говорити про звичайних водіїв.

До речі, нещодавно під Києвом вщент розбили 610-сильний Lamborghini Huracan, а у Британії Rolls-Royce Ghost врізався в Lamborghini Urus та створили аварію на чверть мільйона.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest