Кросовер Skoda Kodiaq став поліційним кінологічним фургоном

Автор: Роман Галімон | 22 Бер, 2020

Чеська компанія Skoda вже давно співпрацює з поліційними службами у Сполученому Королівстві й тепер підготувала спеціальний кінологічний фургон.

Головною модифікацією позашляховика стали два бокси для собак, встановлені в задній частині автомобіля, які обладнані кондиціонером і відповідають вимогам Королівського товариства запобігання жорстокості до тварин (RSPCA).

У боксах можна слідкувати за температурою повітря та там створений додатковий передній люк для виходу, що дозволить собакам швидко евакуюватись з автомобіля, якщо виникне потреба.

Але крім потреб чотириногих пасажирів, кросовер Kodiaq також обладнаний іншими особливостями спецтехніки: встановлено освітлення для аварійних ситуацій, система блокування двигуна, яка дозволяє використовувати його як генератор для живлення вогнів, радіостанцій або комп’ютерів, не розряджаючи акумулятор.

Й, звісно, автомобіль отримав поліційне маркування з відбивними синьо-жовтими смугами.
Як й для інших кросоверів Kodiaq, Skoda пропонує передній та повний привід, даючи поліційним службам можливість вивозити собак за межі міських доріг. Також на вибір доступні чотири двигуни: два бензинові та два дизельні потужністю від 148 до 236 кінських сил.

Раніше також стало відомо, що Skoda перетворить хетчбек Scala на родстер, а також було представлено «прокачаний» гібрид Octavia RS iV.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Skoda Kodiaq для собак:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest