KTM анонсував «прокачаний» суперкар

Автор: Редакція | 28 Лют, 2020

Австрійський виробник мотоциклів KTM показав спеціальну версію спорткара X-Bow.

Компанія розширила свою виробничу лінійку першим автомобілем ще у 2008 році, коли показала X-Bow на виставці в Женеві. У створенні дрібносерійного спорткара окрім самих австрійців взяли участь ще й інженери таких марок, як Audi й Kiska Design, а шасі для нього розробили в Dallara.

Власне, турбомоторами від Audi спорткар і оснащується: у найпотужніших версіях KTM X-Bow має потужність до 360 к.с. і 500 Нм крутного моменту. Тепер готова з’явитися ще одна модифікація. KTM анонсувала новий варіант X-Bow, створений в партнерстві з тими ж союзниками, який буде називатися X-Bow GTX.

Цей спорткар має стати ще потужнішим. Передбачається, що версію забезпечать відомим п’ятициліндровим мотором Audi об’ємом 2,5 л, який зможе розвивати до 600 к.с. З огляду на те, що сам спорткар важить менше тони, співвідношення потужності до маси забезпечить йому неймовірну динаміку.

За попередніми даними, KTM планує омологувати нову модифікацію, що дозволить X-Bow брати участь в гонках серії GT2. З’явиться він й у вільному продажу, але цінник буде вражаючим, а тираж – обмеженим. За час існування X-Bow австрійська фірма випустила всього близько 1 300 машин, що, втім, не заважає KTM вважатися одним із двох австрійських автовиробників – разом з Magna Steyr.

Джерело: Motor1

Галерея KTM X-Bow GTX:
Фотограф: KTM
Фотограф: KTM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest