У Києві посилили карантинні заходи на в’їздах

Автор: Редакція | 15 Кві, 2020

На в’їздах до Києва вирішили посилити заходи, спрямовані на стримання пандемії коронавірусу. Поки заплановано, що заходи триматимуть з 16 до 20 квітня 2020 року.

Із 16 квітня 2020 року водіям та пасажирам транспорту на в’їздах до Києва обов’язково вимірюватимуть температуру. Про це йдеться у розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Раніше (з 6 квітня 2020 року) вже були заюстовані обмеження на в’їзд до Києва, а нова норма стосовно обов’язкової термометрії почне діяти із 00:00 16 квітня на основних в’їздах до столиці. Забезпечуватимуть її виконання поліція спільно із медиками.

Перевірятимуть автобуси та мікроавтобуси, вантажні та вантажно-пасажирські автомобілі та легкові автівки, які перевозять більше трьох осіб включно із водієм.

Якщо до столиці прямує людина із нормальною температурою, після термометрії вона зможе вільно проїхати. Якщо температура вище 37,5 градусів та є ознаки гострого респіраторного захворювання, людину тестуватимуть на наявність коронавірусної хвороби та відправлятимуть на самоізоляцію.

У разі, якщо температура тіла перевищує 38 градусів та якщо людина має симптоми ГРВІ, то викликатимуть бригаду швидкої (екстреної) медичної допомоги для госпіталізації хворого.

Відповідно до розпорядження, особам, які підлягають самоізоляції та обсервації, заборонено самовільно залишати місця самоізоляції та обсервації. Після закінчення терміну перебування в самоізоляції або обсерваторі людина має отримати довідку та пред’явити її на виїзді з території карантину, тобто з Києва.

Обмеження тимчасові

Проте, як зазначив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, ці заходи триматимуть із 16 до 20 квітня.

«Хочу зазначити, що з четверга, 16 квітня, до наступного понеділка ми посилюємо контроль на постах, виставлених на в’їздах до Києва. Зокрема, вводиться обов’язкова термометрія для пасажирів транспорту, що прямує в столицю. Це стосується автобусів, вантажно-пасажирського та легкового транспорту, що перевозить більше трьох пасажирів (включно з водієм)», – сказав Віталій Кличко.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest