Lamborghini створила яхту в стилі суперкара

Автор: Роман Галімон | 02 Лип, 2020
Яхта Lamborghini 63 Tecnomar

Італійська компанія Lamborghini вирішила розширити свій бренд на яхти та вважає, що такою може бути човен із двома двигунами V12, які виробляють 2000 кінських сил кожний.

Після того, як Aston Martin, Porsche та Lexus вже пішли на воду, тепер й на Lamborghini «надягли купальник». Італійський автомобільний виробник спільно з The Italian Sea Group створив розкішну яхту Lamborghini 63 на базі не менш люксової яхти Tecnomar.

На яхті є два двигуни V12, розроблені MAN, кожен з яких виробляє 2000 кінських сил (1491 кВт), які здатні розігнати човен до максимальної швидкості 60 вузлів (111 км/год). Це найшвидша версія серед моторних яхт Tecnomar.
При цьому на яхті широко використане вуглецевого волокно, яка допомогло утримати 63-футову яхту в 24 тонах, що відносить її до ультра-легкого класу човнів.

Tecnmoar працював безпосередньо з дизайнерським центром Lamborghini, черпаючи натхнення від першої гібридної моделі Lamborghini Sian FKP 37. Й хоча основні форми були перенесені, гібридний силовий агрегат все ж залишився на машині.

Яхта Lamborghini 63 Tecnomar
Яхта Lamborghini 63 Tecnomar

Всередині яхти кутовий стиль Lamborghini присутній в якості великої кількості чистих ліній, Y-мотивів й шестикутників. Клієнти можуть обирати різноманітні кольори та матеріали для інтер’єру, які легко поєднуються із широким асортиментом зовнішніх кольорів та варіантів лівреї.

Tecnomar також імітував дисплей приладів Lamborghini, який поєднується з кермом, подібним до тих, що зустрічаються на автомобілях автовиробника. Однією запчастиною, запозиченою прямо з Lamborghini, є кнопки старт-стоп – по одній для кожного мотора.
Фірмовий логотип Lamborghini можна побачити на носі яхти, яка має безліч збігів із дизайном дорожніх Lamborghini.

Яхта Tecnomar Lamborghini 63, й тут знову йде відсилання до заснування компанії у 1963 році, буде доступна на початку 2021 року.

Нещодавно Lamborghini представила задньопривідний родстер Huracan Evo, а до цього показала 610-сильного монстра Huracan Evo RWD.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Lamborghini 63 Tecnomar:
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest