Фанати «знайшли» назву останнього Lamborghini з V12

Автор: Редакція | 10 Жов, 2019

Вболівальники марки стверджують, що компанія Lamborghini вирішила завершити еру двигунів V12 спеціальною версією Aventador, але за ім’я моделі потрібно буде поборотися з Jaguar Land Rover.

Ще на Женевському автосалоні було оголошено, що модель Aventador та атмосферний 6,5-літровий двигун V12 будуть відправлені на пенсію. Проте, замість нього був представлений у Франкфурті гібридний суперкар Sian.

Читайте також:

Тим часом, на ресурсі McLaren Life з’явився пост одного з користувачів, який стверджує, що Lamborghini вже побудувала екстремально потужний Aventador з 12-циліндровим атмосферником. Більш того, він нібито навіть його вже замовив, а іменуватися особлива версія буде Aventador SVR.

Цей нюанс змусив засумніватися в щирості користувача, бо абревіатуру SVR активно використовує компанія Jaguar Land Rover якраз для позначення «заряджених» версій своїх моделей. З іншого боку, у Lamborghini теж є моральне право на це поєднання букв, бо в її модельній гаммі деякий час була присутня Miura SVR.

За даними користувача, супер-Aventador випустять в кількості 40 примірників, постачання почнуться тільки у 2021 році, і при цьому на суперкарі не можна буде виїхати на дорогу: призначений він нібито тільки для треку. Двигун же заради гіпотетичного Aventador SVR форсують до вражаючих 830 к.с., що більше, ніж не тільки іншої хардкорної версії – Aventador SVJ, а й гібридного Sian.

Офіційного підтвердження ця інформація поки не отримала і навряд чи отримає найближчим часом.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest