Зловісний позашляховик Lamborghini Gallardo виявився справжнім

Автор: Роман Галімон | 28 Вер, 2019

Нещодавно в соцмережах з’явилися фотографії позашляхового Lamborghini Gallardo, проте виявилося, що це не фотомонтаж й не ескіз, а справжній автомобіль.

До того ж він продається на сайті classic-youngtimers.com за 115 000 євро (або 125 000 доларів). Володарем вказаний контакт у Нідерландах, тому, ймовірно, що саме там й знаходиться цей автомобіль. Ціна трохи перевищує вартість звичайного «вживаного» Gallardo, але ж, очевидно, це не звичний Gallardo.

З наявних фотографій можна припустити, що машині збільшили дорожній просвіт. Також суперкар отримав стійку на даху із світловою «люстрою» над лобовим склом та запасною шиною на кришці двигуна. Дві круглих фари були встановлені на передній решітці. І який же позашляховик може обійтись без арок над колесами?

На жаль, з фотографій не зрозуміло, що зроблено під машиною або в моторному відсіку, але інтер’єр говорить про версію Gallardo 2004 року. Цей автомобіль має напівавтоматичну коробку передач E-Gear, і якщо двигун не міняли, то це агрегат V10 на 493 к.с.

Галерея Позашляховий Lamborghini Gallardo
Фотограф: classic-youngtimers.com
Фотограф: classic-youngtimers.com
Фотограф: classic-youngtimers.com
Фотограф: classic-youngtimers.com
Фотограф: classic-youngtimers.com

Додати свій коментарPin It on Pinterest