Суперкар Lamborghini перетворився на попіл у тунелі Праги

Автор: Роман Галімон | 20 Січ, 2020

1 250-сильний Lamborghini Aventador, модифікований ательє Mansory, загорівся під час руху в тунелі Праги, що призвело до його повного знищення.

Суперкар із двигуном V12 був модифікованим ательє Mansory та отримав повний пакет Carbonado, а також перероблену подвійну турбіну, що вивело потужність до 1250 к.с. та зробило можливим розгін до «сотні» за 2,6 секунди.

 Читайте також:

Модифікований італійський суперкар загорівся всередині тунелю «Бубенеч» вдень 16 січня. На щастя, ніхто не постраждав, і Празька пожежна служба, яка й надала фотографії, швидко впоралась із ситуацією.

Проте, як це доволі часто буває з пожежами на суперкарах, автомобіль був повністю знищений.

Перші висновки говорять про те, що причиною пожежі стали технічні дефекти, збиток від яких тепер оцінюється у понад п’ять мільйонів чеських крон (близько 220 000).

Взагалі ательє Mansory встигло побудувати лише шість пакетів Carbonado на основі Aventador. До цього пакету входить повність перероблений кузов із вуглецевого волокна, який робив Aventador ширшим на 50 мм. Він також пропонує новий аеропакет, доповнений новою передньою «губою», бічними порогами, заднім крилом та дифузором, який, начебто, допомагає Lambo досягати швидкість у 380 км/год. І, звісно, у машини прокачаний до 1250 к.с. двигун.

Модифікований Lamborghini також їхав на нових кованих легкосплавних дисках із вставками з вуглецевого волокна, розміром 9×20 дюймів спереду та 13×21 дюймів ззаду.

Джерело: Carsxoops

Фотограф: Пожежно-рятувальна служба Праги
Фотограф: Пожежно-рятувальна служба Праги
Фотограф: Пожежно-рятувальна служба Праги
Фотограф: Пожежно-рятувальна служба Праги
Фотограф: Пожежно-рятувальна служба Праги

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest