Lamborghini анонсувала загадкову новинку

Автор: Роман Галімон | 16 Вер, 2019

Італійська марка натякнула на презентацію новітнього гіперкара, хоча ще нещодавно відкладала його запуск.

Lamborghini оприлюднила тізер в соцмережах із текстом «На підході щось нове. Чи зможете дочекатися, щоб побачити? Просто відкрийте очі у майбутнє».

Можна було б припустити, що Lamborghini готує нове покоління Aventador. З чуток, суперкар будуватимуть з вагомою оглядкою на концепт Terzo Millennio, і зображений на тізері автомобіль оснащений трипроменевими фарами, дуже нагадує головну оптику цього концепту. Однак, за останніми даними, не все так райдужно.

Марка Audi, якій належить компанія Lamborghini, не хоче інвестувати в модернізацію фірмових 12-циліндровим мотором через оновлені екологічні стандарти. На разі, замість цього обговорюється питання про заміну V12 на гібридну силову установку, яку можна було б за прикладом Porsche побудувати навколо турбованого V8. Унаслідок цих розбіжностей поява нового серійного суперкара може бути відкладено аж до 2024 року.

Ситуація ускладнюється ще й невдоволенням фінансовими показниками Lamborghini з боку керівництва концерну Volkswagen. Фірма завдяки будівництві кросовера Urus б’є рекорди продажів, але глави концерну чомусь вимагають від неї більшої віддачі.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest