Загублений прототип Land Rover повернули на дорогу

Автор: Роман Галімон | 15 Вер, 2019

Британська компанія знайшла та відновила передсерійний прототип оригінального позашляховика 1948 року.

70-річний автомобіль «зник» приблизно в 60-х роках минулого століття. Однак, у 2016 році фахівці фірми виявили його на садовій ділянці в Соліхалі неподалік від заводу, де його й зібрали в кінці 40-х. Роботи з відновлення прототипу почалися практично відразу й були остаточно завершеними вже після прем’єри нового покоління Defender на виставці у Франкфурті.

При реставрації унікального екземпляра, за заявою виробника, використовувалися оригінальні ескізи та технології тих часів, коли позашляховик вперше з’явився. Правда, частину вузлів довелося просвітити рентгеном, аби зрозуміти, що вимагає заміни, а що збереглося в придатному до експлуатації стані.

Були відновлено оригінальні перемикачі системи повного приводу, які встановлювалися тільки на ранні зразки позашляховика. Машині повернули автентичні гальма Lockheed, для чого довелося перебрати безліч раритетних креслень та ескізів. Для відтворення відсутніх логотипів були оцифровані фотографії інших прототипів, а у визначенні типу деревини допомогла місцева комісія з питань лісового господарства.

Повністю відновили прототип, який дуже довго вважався загубленим назавжди, оригінальний мотор, кермове управління, підвіску, кузов у тому вигляді, яким він був десятки років тому, фахівцям Land Rover Classic знадобився цілий рік.

Тепер унікальний позашляховик має взяти участь у фестивалі Goodwood Revival, та після цього відправиться до заводського музею.

Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest