Lexus оновив седан ES для 2023 року

Автор: Редакція | 05 Лип, 2022
Lexus ES 2023 року

Оновлений представницький седан Lexus ES надійде в салони вже у жовтні 2022 року.

Як й минулого року, Lexus показав ряд оновлень для седана ES. Японський преміальний бренд представив версію модельного 2023 року з новим рівнем комплектації та технологією.

Lexus ES 2023 року

Конкурент BMW 5 серії отримав комплектацію «F Sport Design» до існуючої лінійки, яка відрізнятиметься чорною решіткою радіатора та повітрозабірниками спереду. Також можна помітити логотипи F Sport збоку та ззаду, але найбільші зміни Lexus запровадив усередині.

Зміни в салоні

Lexus ES 2023 року

Інформаційно-розважальний комплекс оновлено й він став швидшим та простішим у використанні. Є хмарна навігація, покращене розпізнавання голосу та бездротова інтеграція смартфона для Apple CarPlay і Android Auto.

Голосова команда «Hey Lexus» працює «бортовий помічник». Відповідаючи на такі команди, як «здійснити телефонний дзвінок» і «відрегулювати аудіо», Lexus каже, що він також може реагувати на такі коментарі, як «Мені холодно», відповідно регулюючи кондиціонер.

Завдяки оновленій передачі даних звіт про перевірку стану Lexus e-Care може контролювати ES і ділитися даними з автосалоном Lexus. Тоді технічний центр Lexus може зв’язатися, щоб надати допомогу в обслуговуванні та технічному обслуговуванні.

Lexus ES 2023 року

Власники також можуть отримати доступ до ES віддалено за допомогою програми Lexus Link. Завдяки цьому можна замикати або відмикати двері, вмикати аварійну світлову сигналізацію та встановлювати температуру в салоні.

Lexus також переглянув центральну консоль у ES з двома підстаканниками, портами USB-A та USB-C і переставив лоток для бездротової зарядки.

Ціни поки не розголошуються, але виробництво оновленого Lexus ES почнеться в серпні 2022 року, а перші поставки заплановано на жовтень цього року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея Lexus ES 2023 року:
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest