Lexus представив четверте покоління седана IS

Автор: Редакція | 16 Чер, 2020
Lexus IS 2021 року

Японський преміальний бренд Lexus презентував нову генерацію компактного седана IS, який має конкурувати із аналогічними моделями «Великої німецької трійки».

Новий Lexus IS став першою моделлю японського бренду, розробленою в новітньому технічному центрі Toyota в Японії. Однак, схоже, фірма вирішила досягти максимуму за мінімальних витрат й фактично зробила глибокий рейстайлінг.
У четвертому поколінні Lexus IS майже зберіг шасі попередника, хоча воно й було піддано істотній модернізації. Стверджується, що платформа стала помітно жорсткішою й легшою, особливо в частині безпружинних мас.

Наприклад, цілий ряд сталевих компонентів підвіски замінений на алюмінієві аналоги. Нові пружини стали на 20% легшими, А-подібні важелі полегшені на 18%, стабілізатор поперечної стійкості – на 17%, а топові модифікації седана вперше приміряли 19-дюймові колеса від BBS. Крім того, згадуються додаткові підсилювачі й нові технології зварювання в силовій структурі, хоча каркас кузова, очевидно, принципово не змінився.

Lexus IS 2021 року
Lexus IS 2021 року

Відповідно, практично не змінилися й габарити чотиридверного седана, а дизайн IS пережив, за великим рахунком, еволюційні зміни. Поки опубліковані зображення тільки «підігрітої» версії F Sport, але добре помітні деякі доопрацювання решітки радіатора, нова оптика спереду й ззаду, а також масивні динамічні виштамповки в нижній частині боковин.

Збережена в цілому й архітектура інтер’єру, де основною новинкою стала мультимедійна система з сенсорним тачпадом на центральному тунелі та планшетоподібним екраном. Сам дисплей зміщений на 8 сантиметрів убік водія, а його розмір може коливатися від 8 до 10,3 дюймів у діагоналі.

Lexus IS 2021 року
Lexus IS 2021 року

Не змінилася й моторна гамма новинки, яка складається з дволітрової турбированої «четвірки» і 3,5-літрового V6. Перша розвиває 245 к.с. і 350 Нм крутного моменту, другий запропонований у двох варіантах потужності – на 264 к.с. і 315 к.с. Молодшому седану надається лише задній привід, 264-сильний IS може бути тільки повнопривідним, а ось покупці топової версії зможуть обирати між обома типами приводу.

При цьому монопривідним седанам встановлюють 6-ступеневий автомат, тоді повнопривідним  – вже 8-діапазонний. А ще для модифікації IS 350 F Sport доступна адаптивна підвіска. Тим часом, найпотужніша модифікація з новим V8 і індексом IS 500, чутки про яку ходили не так давно, офіційно не анонсована.
Терміни виходу новинки на ринок поки не озвучені, але можна очікувати, що на деяких ринках седан з’явиться в продажу ще до кінця року.

В Україні на даний час продається лише Lexus IS з дволітровим турбированним двигуном, проте він доступний у трьох комплектаціях за ціною від 1 млн. 74 тис. грн.

У квітні Lexus також представив оновлене спортивне купе LC, а минулого року кросовер Lexus UX отримав електричну версію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Lexus IS 2021 року:
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus

Додати свій коментарLexus представив четверте покоління седана IS
З якого року випускається Lexus IS?

Перше покоління Lexus IS випускалось з 1998 року

Яку назву також мав Lexus IS?

Перше покоління Lexus IS також називалось Toyota Altezza

Чи випускається повнопривідний Lexus IS?

Так Lexus IS в топових версіях може бути повнопривідним

Чи продається Lexus IS в Україні?

В Україні на даний час продається лише Lexus IS з дволітровим турбированим двигуном
Pin It on Pinterest