Lexus LX отримає версію LX600

Автор: Редакція | 18 Жов, 2019

Компанія Lexus задумала розширити лінійку флагманського позашляховика ще однією найбільшою комплектацією LX600.

На разі позашляховик Lexus існує в двох комплектаціях. Версія LX570 оснащується бензиновим мотором об’ємом 5,7 л, а на модифікацію LX450 встановлюється потужний дизель – звісно, об’ємом 4,5 л. Однак, в патентному відомстві США компанія зареєструвала ще один індекс – LX600. Заявка була подана 10 жовтня.

За даними видання Motor1, аналогічні заявки були подані в цей же час й в інших країнах, включаючи, наприклад, Канаду та Перу. Більш того, за деякими відомостями, у Lexus з’явився ще й індекс LX500d – швидше за все, для дизельної версії.

Не виключено, що японський концерн готує тотальне оновлення Lexus LX слідом за зміною поколінь, яку повинен пережити однаковий за платформою ветеран Toyota Land Cruiser 200. Їм обом обіцяють зміну платформи й відмову від великих V8: позашляховики повинні перейти на турбовані шестициліндрові мотори в парі з сучасним 10- ступінчастим автоматом.

Відповідно, індекс моделі у випадку з найбільшим Lexus більше не буде означати обсяг мотора: майже неможливо повірити в те, що японці ризикнуть вивести на сучасний ринок позашляховик із шостилітровим двигуном. Заплановані концерном зміни в номенклатурі, мабуть, приведуть до того, що цифри після літер LX визначатимуть лише положення конкретної модифікації в сімействі.

Читайте також:

Цілком можливо, ясності в ситуацію компанія додасть у рамках майбутньої виставки в Токіо. Але з рівною мірою ймовірності ми не почуємо нічого офіційного про Lexus LX600 ще як мінімум рік.

Джерело: Motor1

Фотограф: Lexus
Фотограф: Lexus

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest