Maserati представила гібридний седан Ghibli

Автор: Редакція | 18 Лип, 2020
Maserati Ghibli Hybrid 2021 року

Італійська марка Maserati оновила розкішний седан Ghibli та вперше «електрифікувала» його.

Оновлений Maserati Ghibli мав дебютувати ще у квітні – рівно за сім років після прем’єри моделі третього покоління, однак через коронавірус презентацію довелося відкласти на цілий квартал.

Фактично, Ghibli став першим електрифікованим Maserati, але «електрифікація» виявилася у прямому сенсі помірною: автомобіль дійсно став гібридним, але не може переміщатися з вимкненим ДВЗ.
Основою силової установки стала дволітрова бензинова «турбочетвірка» – такий маленький двигун для Ghibli запропонували вперше. Йому допомагають стартер-генератор із ремінним приводом і електронагнітач (так званий e-Booster), підключені до 48-вольтової батареї. Для оптимального розподілу ваги по осях блок акумуляторів встановили в задній частині машини.

Гібридна система видає 330 к.с. і 450 Нм, дозволяє розігнатися до 100 км/год за 5,7 секунди та розвинути максимальну швидкість у 255 км/год.

Розробники переналаштували випускну систему для отримання схожого з V6 звучання. Важить такий седан приблизно на 80 кг легше дизельного, місце якого він фактично й займе. І в цьому є певний символізм, адже свого часу саме Ghibli став першим дизельним Maserati.
Стосовно рестайлінгу, то він торкнувся, в першу чергу, радіаторної решітки й задніх ліхтарів, які стали схожими на світлотехніку 3200 GT та концепту Alfieri. Гібридний характер новинки підкреслюють сині акценти на бічних повітропроводах, гальмівних супортах, емблеми бренду на задній стійці й на простроченнях сидінь.

В майбутньому аналогічним чином оформлять й інші бензоелектричні моделі.

У салоні встановлені вдосконалена медійна система зі збільшеним з 8,4 до 10,1 дюйма екраном високої чіткості й нова цифрова приладова панель.
В рамках презентації Maserati також підтвердила, що її першими повноцінними електромобілями стануть нові GranTurismo і GranCabrio. Обидва вийдуть у 2021 році.

На початку року Maserati також підтвердила новий позашляховик на 2021 рік, а пізніше «засвітила» оновлення кросовера Levante.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Maserati Ghibli Hybrid 2021 року:
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest