Mercedes-Benz анонсував 8 електромобілів наступного року

Автор: Редакція | 23 Лип, 2021
Mercedes-Benz Vision EQXX

Німецький виробник Mercedes-Benz пообіцяв наступного року випускати 8 нових електричних автомобілів на 3 континентах й на 7 заводах.

Компанія Mercedes-Benz планує до кінця нинішнього десятиліття повністю переключитися на електромобілі. Щоправда, відмова від двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) відбудеться лише в тих країнах, де це дозволять ринкові умови.
Тим не менш, концерн Daimler після 2025 року припинить розробку нових машин із ДВЗ. В цей же час будуть представлені три нові архітектури для акумуляторних моделей: MB.EA для середньорозмірних і великих легкових електромобілів, AMG.EA для спорткарів і VAN.EA для мінівенів і легкого комерційного транспорту.

Вже у 2022 році марка матиме електрокари у всіх сегментах ринку, а до 2025-го повністю електричний аналог отримає кожна модель марки. Всього у період із 2022 до 2030 року компанія вкладе в реалізацію даного плану понад 40 мільярдів євро. Серед іншого, ці гроші підуть на:

  • придбання британського виробника електромоторів YASA;
  • будівництво восьми нових гігафабрік на додаток до запланованої раніше мережі з дев’яти заводів з виробництва батарей;
  • розробку стандартизованих акумуляторних осередків нового покоління, які використовуватимуться більш ніж в 90% всіх моделей;
  • розвиток власної мережі зарядних станцій.

У 2022 році буде представлений концепт під назвою Vision EQXX – машина із запасом ходу понад 1000 км на одному заряді. Згідно з розрахунками, однієї кіловат-години енергії йому вистачатиме приблизно на 10 км шляху.
Також наступного року з’являться вісім електрокарів Mercedes-Benz, виробництвом яких займуться сім заводів на трьох континентах. До вже представлених машин та седану EQE, котрий дебютує у вересні в Мюнхені, у 2022-му приєднаються кросовери EQE SUV та EQS SUV, причому останньому обіцяно особливо розкішне виконання від Mercedes-Maybach. Електричний аналог G-класу з’явиться в 2024-му.

У квітні Mercedes-Benz вже презентував флагманський електромобіль EQS, й тоді ж був показаний електричний кросовер EQB.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mercedes-Benz Vision EQXX:
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest