Автомобільна марка MG підготувала футуристичний концепт Cyberster

Автор: Редакція | 10 Кві, 2021
MG Cyberster концепт 2021

MG представив зображення нового концепту Cyberster, який має вказати на повернення компанії до ринку спортивних автомобілів.

Це перша спроба MG створити родстер із відкритим верхом після моделі TF. Крім того, це другий повністю електричний концепт спортивного автомобіля, випущений MG за останні кілька років, який слідує за E-Motion Coupe, яку компанія SAIC представила після придбання британської марки у 2017 році.
Cyberster дебютує на цьогорічному Шанхайському автосалоні пізніше цього місяця, але раніше MG натякав, що може запустити автомобіль навіть у виробництво. Фірма заявляє, що «досліджує можливості майбутнього спортивного автомобіля» на основі концепту, характеристики якого будуть оголошені на виставці.

MG заявляє, що концепт був розроблений як данина родстеру MGB, однак марка прагне показати на основі Cyberster свої нові можливості у створенні футуристичного дизайну.

Про дизайн MG Cyberster

MG Cyberster концепт 2021

Спереду – агресивний спліттер, що переходить у набір порогів. На задній кришці родстера також видно пара перекидних обручів, що нагадують Porsche 918 Spyder, призначених для захисту пасажирів у випадку аварії.

Система освітлення автомобіля досить нетрадиційна. Фари концепту під назвою «magic eye» мають інтерактивні підписи, а світлодіодна стрічка проходить по бокам автомобіля й витончено натякає на хромовану лінію обробки MGB. Задні ліхтарі також мають підпис «Юніон Джека», обрамлений світловою панеллю на всю ширину.

MG Cyberster концепт 2021

Ззаду Cyberster має сплющений хвіст з профілем «Камма», який, за словами MG, покращує аеродинамічні характеристики. Проходженню потоків повітря сприяє також величезний дифузор, який частково освітлюється.

MG Cyberster концепт 2021

Всередині салон розділений вузькою «портретною» інформаційно-розважальною системою, встановленою на центральній консолі, за допомогою якої водій може отримати доступ до різноманітних 5G-послуг  автомобіля. Цифрова панель приладів також оточена ще двома екранами, які приймають відеопотоки від пари бокових камер.

Кермо має набір кнопок і тригерів в стилі ігрового контролера, хоча MG ще не пояснила, як працює пристрій. У своєму останньому оголошенні компанія також заявила, що у автомобіля є пара «спортивних крісел з нульовою гравітацією».
Під капотом

MG Cyberster концепт 2021

MG ще не випустила повну технічну специфікацію для Cyberster, хоча марка підтвердила, що забезпечить концепту розгін до «сотні» близько за три секунди і максимальний пробіг до 800 км на одному заряді. Такі цифри зроблять можливу виробничу версію конкурентом для Tesla Roadster другого покоління.

Проте зазначений підхід був би радикальним відходом від поточної стратегії розвитку електромобілів MG. Позашляховик ZS Electric став першою повністю електричною пропозицією бренду, яка забезпечила непогані результати завдяки доступності ціни, а нещодавно цей напрямок підтримав й оновлений MG 5.

Cyberster, безсумнівно, використовуватиме абсолютно інший електричний привід для серійних автомобілів MG, потенційно успадковуючи ту саму двомоторну систему повного приводу від концепту E-Motion разом із модульною платформою електромобіля.
Виробництво та продаж

MG Cyberster концепт 2021

MG ще не дала Cyberster зеленого світла для виробництва, але, як повідомляється, бренд розслідує краудфандинг як спосіб фінансування програми випробувань автомобіля.

Нещодавні припущення в австралійських ЗМІ посилаються на прес-реліз для місцевого ринку, який передбачає, що MG незабаром випустить новий суббренд, який називатиметься MG Cyber. Для цього начебто мають залучити близько 5,5 млн. фунтів стерлінгів, пропонуючи інвесторам для початку доступ до процесу розробки автомобіля.

Залученим клієнтам гарантують участь у прийнятті рішень щодо внутрішньої та зовнішньої обробки, кольорів та навіть дизайну інтерфейсу користувача електрокара. Їм також запропонують можливість керувати ранніми прототипами і, можливо, купити унікальні Cyberster, які налаштовані на їхній власний смак.

Проте поки все говорить про те, що MG навряд розвиватиме модель за межами внутрішнього ринку Китаю. Шанси появи автомобіля на глобальному ринку залежатимуть від успіху MG Cyber у залученні не просто зацікавленості, а й серйозних грошових вкладень.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея концепту MG Cyberster 2021 року:
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG
Фотограф: MG

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest