Міста України посилили обмеження на в’їзд

Автор: Редакція | 06 Кві, 2020

Багато міст в Україні на виконання доручення Кабінету Міністрів посилили обмеження на в’їзд у міста та запровадили додаткові заходи безпеки.

З 6 квітня 2020 року почали діяти нові обмеження на в’їздах у міста, зокрема при в’їзді можуть міряти температуру.

Так на в’їздах у Києві поки введене вибіркове безконтактне вимірювання температури подорожуючих, але у держаній адміністрації готові у разі погіршення ситуації зробити його обов’язковим.

І хоча в столиці немає заторів на в’їздах, вони виникли на декількох блокпостах на в’їздах до Херсона. Проте міська влада вже пообіцяла внести зміни, аби зменшити багатокілометрові затори.

Також на Кіровоградщині встановлено намети на 6 блокпостах при в’їздах до м. Кропивницький, де у разі необхідності проводитимуть температурний скринінг водіїв і пасажирів, контролюватимуть дотримання водіями правил перевезення пасажирів під час карантину.
На в’їздах до Маріуполя пішли ще далі й проводять дезінфекцію усіх транспортних засобів із цистерн зі спеціальним розчином. Ним військовослужбовці Національної гвардії України обробляють усі військові автомобілі, що заїжджають до міста.

При цьому, в деяких містах вже розробляють план повного закриття на в’їзд, а в Умані вже вжито таких заходів. Тепер в’їхати в місто можна буде тільки через чотири контрольно-пропускні пункти. Хоча залишити Умань можна поки безперешкодно.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest