Mitsubishi підготувала кросовер Eclipse Cross із пневмопідвіскою

Автор: Редакція | 25 Гру, 2019

Японський бренд Mitsubishi підготував спеціальну версію кросовера Eclipse Cross для Токійського автосалону тюнінгу.

Наступного місяця в Токіо відбудеться виставка тюнінгу й Mitsubishi збирається представити одразу сім моделей.

Читайте також:

Близько п’яти з них уже відомі, але решта новинок залишаються в таємниці. Одним із учасників майбутнього автосалону стане концептуальний автомобіль Eclipse Cross Weekend Explorer з пневматичним комплектом.

Завдяки пневмопідвісці підняти або опустити машину можна буде за допомогою спеціального пульту або додатку на смартфоні. Eclipse Cross також отримав чорні акценти у зовнішньому дизайні.

Крім того, будуть представлені концепт-мінівен Delica D: 5 Eye Cute з класичними круглими фарами та Delica D: 5 All Blacks в кольорах національної збірної Нової Зеландії з регбі.

Також буде ще показаний Outlander NERV, який може «попередити» про надзвичайні ситуації, такі як землетруси та цунамі. У цьому йому допомагає супутникова антена на даху. Дві з цих машин вже випущені, і для них було знайдено важливе завдання. Вони надаватимуть дані спеціальним мобільним додатком, який повідомляє про надзвичайні ситуації.

Остання відома новинка – Wild Beast Concept, основою для якої стала крос-версія ключового автомобіля eK X наступного покоління. Цей прототип має яскраве забарвлення кузова.

Фотограф:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф:
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest