Німецькі автомобілі можуть заборонити в Китаї через смартфони

Автор: Редакція | 18 Гру, 2019

Німецькі машини можуть потрапити під заборону в Китаї в наслідок торгівельних війн між країнами.

Посол Китаю в Берліні заявив, що німецький автопром може зіткнутися з наслідками, якщо технічному гіганту Huawei буде заборонено будувати мережі 5G у Німеччині.

 Читайте також:

Huawei знаходиться в центрі уваги вже кілька місяців, відколи адміністрація президента США Дональда Трампа побачила ризики безпеки в обладнанні компанії. Як результат, з 16 лютого 2020 року продукція Huawei буде заборонена у США.

У Німеччині уряд канцлера Ангели Меркель раніше виключив можливість заборони Huawei в національній мережі 5G, але законодавці правлячої коаліції намагаються переглянути своє рішення, про що повідомило видання South China Morning Post.

У відповідь посол Китаю Ву Кен під час заходу, організованого місцевою газетою Handelsblatt, сказав, що Німеччина може зіткнутися з наслідками, якщо вона заборонить Huawei: «Якщо Німеччина вирішить усунути Huawei з німецького ринку, то будуть наслідки. Китайський уряд не буде неактивним», – сказав він.

Ву розповів присутнім, що на німецьких автовиробників припадає близько чверті проданих автомобілів у Китаї.

«Чи можемо ми також сказати, що німецькі автомобілі небезпечні, бо ми можемо виробляти власні машини? Ні, це був би чистий протекціонізм», – сказав він.

При цьому в Берлінському інституті глобальної публічної політики вже трактували заяви Ву як «відкриту загрозу» для автомобільної галузі Німеччини.

Тим часом США намагаються переконати своїх союзників утиснути Huawei як постачальника 5G, стверджуючи, що компанія шпигує за допомогою цього обладнання на користь китайського уряду, але компанія Huawei заперечила.

Джерело: Autotimesnews


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest