Nissan представив найдоступніший кросовер

Автор: Редакція | 17 Лип, 2020
Nissan Magnite (концепт)

Японський автовиробник Nissan презентував концепт компактного кросовера Magnite, який має з’явиться на ринку вже в січні наступного року.

Компактний паркетник Magnite мав поповнити модельну лінійку марки Datsun в деяких азіатських країнах. Однак після стратегічних змін в альянсі Renault-Nissan-Mitsubishi, було прийняло рішення перевести позашляховик до материнського бренду.

При цьому дизайнери не стали відмовлятися від стилю Datsun: решітка радіатора та деякі інші дрібні риси явно не входять у фірмовий стиль Nissan. В цілому ж Nissan Magnite схожий на трохи більшу модель – Nissan Kicks, у якого, за чутками, запозичить цілий ряд деталей інтер’єру. Зображення салону «Магніту» поки не оприлюднені.
Екстер’єр концептуального паркетника містить явні перебільшення, які навряд чи збережуться на серійній моделі – вочевидь до конвеєра Magnite позбудеться розвиненого заднього дифузора і масивних 16-дюймових коліс. Виробництво новинки має стартувати на початку наступного року, і до цього моменту Nissan має влаштувати ще одну прем’єру – виробничої версії кросовера.

За попередніми даними, Magnite побудований на платформі CMF-A +, подовженої версії шасі, що використовується на Renault Kwid, ще одному бюджетному кросовері. Під капотом можуть опинитися літровий трициліндровий атмосферний двигун на 72 к.с. або його турбирована версія, що розвиває 100 к.с. в парі з механікою або варіатором. Довжина кросовера не має перевищити 4 метра, адже такі автомобілі на ринку Індії користуються певними пільгами.
Однак, попри бюджетний статус, Magnite отримає доволі гідний рівень оснащення – клімат-контроль, мультимедійну систему з 8-дюймовим монітором і доступом до інтернету, камерами кругового огляду і тому подібним.

Першою країною, де з’явиться новинка, стане Індія, але Nissan вже пообіцяв адаптувати Magnite й для інших регіонів.

На день раніше Nissan представив електрокросовер Ariya, а до цього презентував нове покоління кросовера Rogue/X-Trail.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Magnite (концепт):
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest