Nissan Leaf отримав два електродвигуни та 304 к.с.

Автор: Роман Галімон | 27 Жов, 2019

Японський електричний хетбек Nissan Leaf тепер має повний привід та крутний момент 680 Нм. Хто тепер назве його повільним електрокаром?

На сьогоднішній день «прокачані» хетчі зазвичай мають двигуни згоряння на три, чотири або п’ять циліндрів, як Ford Fiesta ST, VW Golf R та Audi RS3 відповідно. Все це зміниться одного дня, оскільки в кінцевому підсумку електрокари збільшать перевагу, й автовиробники вже дають нам ознаки того, що можуть показати компактні автомобілі без ДВЗ.

Читайте також:

Ще у березні 2017 року Renault представила захопливу концепцію Zoe E-Sport з неймовірною потужністю 460 к.с. та 640 Нм крутного моменту. Незабаром після презентації компанія заявила, що може побудувати «гарячий» електрохетч із двома електродвигунами, і недавні події свідчать, що електрична Zoe RS могла б замінити Clio RS.

Тепер партнер в альянсі Renault Nissan представив тестовий автомобіль, базований на електричному Leaf, який за філософією схожий на Zoe E-Sport. Завдяки парі електродвигунів – по одному на кожну вісь – електрокар видає комбіновану потужність 304 к.с. та 680 Нм. Один електричний двигун живить передні колеса, а інший – задні, що означає перевагу цього автомобіля в схемі повного приводу.

Деталі продуктивності не розголошуються, але в Nissan зазначили, що встановлення двох двигунів дозволяє Leaf забезпечувати «дуже чуйне, але не завжди плавне прискорення». Зрозуміло, що він швидший за стандартний Leaf e, який пропонує 214 к.с. та 340 Нм, а на швидкість 100 км/год виходить за 6,9 секунди. Маючи додаткові 90 коней та подвоєний крутний момент, швидкий Leaf повинен бути справжнім вибухом.

Тестовий варіант має 17-дюймові диски Volk Racing із шинами розміром 215/55 попереду та 235/50 позаду, розміщеними в збільшених колісних арках. Фізичні розміри електрокару були трохи змінені, й Nissan також вніс деякі зміни всередині, де на центральній консолі розмістився масивний 12,3-дюймовий дисплей, що показує інформацію про автомобіль в реальному часі.

Незважаючи на те, що спортивний Leaf не збирається у виробництво, він демонструє, що Nissan може розвинути електричний хетч, а також готує електрокар наступного покоління, який може стати справжнім проривом.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Leaf
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest