Nissan влаштує перегляд фіналу Ліги Чемпіонів для 50 власників Leaf

Автор: Редакція | 22 Сер, 2020
Nissan Leaf на фіналі Ліги чемпіонів

Японський автовиробник Nissan створить виїзний кінотеатр в «таємному місці» для 50 відібраних власників Leaf, які також можуть привести одного гостя для перегляду фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Якщо ви ще не обрали місце для перегляду цьогорічного фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, а у вас від вікнами припаркований новокуплений Nissan Leaf, й ви, звичайно, живете в Португалії, то, можливо, ви можете отримати цікаве запрошення.

Nissan оголосив про проведення спеціального івенту з перегляду найважливішої футбольної події 2020 року й вже відомо, що там опиниться власник 5-тисячного «Ліфа», проданого в Португалії, а також легенда португальського футболу Нуно Гомес, який приєднається до ексклюзивної зустрічі та привітальної промови.
Всі запрошені гості також отримають доступ до трофею Ліги чемпіонів УЄФА для ексклюзивної фотографії, перш ніж його відвезуть в «Ештадіу да Луж» – все з необхідними гігієнічними заходами.

«Вже шість сезонів ми електрифікуємо фінал Ліги чемпіонів УЄФА, – заявив директор відділення електромобілів Nissan Europe Гарет Дансмор. – Цього року ми почували себе ще більш мотивованими, щоб додати хвилювання події.

Ніщо не може відтворити хвилювання перебування на стадіоні, але ми сподіваємось, що зможемо дати власникам Leaf найкраще з доступного».
Крім проведення цієї ексклюзивної вечірки, Nissan також проводитиме парад зі згаданим трофеєм вулицями Лісабона на борту автомобіля Leaf NISMO RC.

Крім того, це буде першою важливою подією, на якій наживо продемонструють новий логотип марки Nissan, що з’явився кілька тижнів тому разом із електрокросовером Ariya.

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА-2020 відбудеться між ФК «Баварія» та «Парі Сен-Жермен» 23 серпня.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Carcoops

Галерея Nissan Ariya 2021 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest