Nissan представив оновлений позашляховик Patrol

Автор: | 25 Вер, 2019

Оновлений позашляховик Nissan Patrol представили в Абу-Дабі та наблизили ззовні та всередині до потреб сучасності.

За всю свою історію, яка почалась ще у 1951 році, Patrol був проданий у кількості майже 2 мільйони примірників. І позашляховик домі залишається символом подолання бездоріжжя.

З рестайлінгом зовнішність бестселера спробувати максимально осучаснити. Передня частина Nissan Patrol отримала, наприклад, модними бумерангоподібні фари, бампер складної форми й вельми агресивну решітку радіатора. Можливо, це рішення для найпотужнішої фірмової V-motion в лінійці марки.

Задні ліхтарі теж сформовані у вигляді «бумерангу». До того ж позаду з’явився хром, а покажчики поворотів стали динамічними – вперше для Nissan. В цілому ж впізнаваний силует позашляховика з оригінальною задньою стійкою і повітрозабірниками на передніх крилах нікуди не подівся.

В інтер’єрі Patrol з’явилася нова центральна консоль одразу з двома дисплеями: верхній служить для медіасистеми, а нижній – для управління додатковими функціями. Робота кліматичної установки також була оптимізована: кондиціонер став ефективнішим, а розподіл повітряних потоків – комфортнішим.

Мультимедійна система тепер працює зі смартфонами, комплекс бортових асистентів водія розширено за рахунок системи екстреного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів, а шумоізоляція стала ефективнішою. Крім того, нові передні крісла опціонально можуть отримати обробку дорогою шкірою й вентиляцію, а також кермо, за бажанням, обшивається шкірою вручну.

Стосовно моторної гами, то в ній жодних змін: на Близькому Сході Nissan Patrol продаватиметься з чотирилітровим V6 потужністю 275 к.с. і 394 Нм крутного моменту або з V8 об’ємом 5,6 л. Цей двигун розвиває вже 400 к.с. і 560 Нм. У парі з моторами – фірмова система повного приводу All-Mode 4×4. До слова, це не остання прем’єра «великих» Nissan-ів: вже незабаром компанія презентує оновлений пікап Titan.

Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest