Nissan пообіцяв представити «безпілотну» систему ProPilot в Україні

Автор: Роман Галімон | 23 Чер, 2021
Nissan Leaf 2021 року

Японський бренд Nissan збирається вивести на ринок України комплект водійських помічників ProPilot.

На нещодавній презентації нового для нашого ринку Nissan Leaf, японський виробник заявив про плани запровадження на нових машинах (на українському ринку) комплекту систем допомогу ProPilot, які мають полегшити життя водіїв за кермом.
В даний час всі нові моделі Nissan Juke, Leaf, Qashqai і X-Trail, представлені на Європейському ринку, обладнані опціональною системою ProPilot, яка входить до так званих технологій Intelligent Mobility від Nissan.

Зазначена система пропонує допомогу в управлінні автомобілем, розгоні і гальмуванні. Система слідкує за дотриманням смуг руху, дозволяє в автономному режимі прискорювати і сповільнювати автомобіль (інтелектуальний круїз-контроль), а також повертати під час руху в межах однієї смуги.

Nissan Qashqai 2021 року
Робота систем на Nissan Qashqai 2021 року

Робота цієї системи може звільнити водіїв від деяких найбільш рутинних завдань, та відповідно знизити втому і рівень стресу, завдяки чому підвищується безпека і точність управління.

До речі, деякі помічники, як інтелектуальний круїз-контроль та дотримання смуги вже реалізовано на Nissan Leaf, який вже офіційно надійшов до нашої країни.

Nissan Qashqai 2021 року
Nissan Qashqai 2021 року

Тепер Nissan планує «завести» до України й протестувати роботи інших систем безпеки, які зокрема представлені на новому поколінні Qashqai, котрий може прийти в Україну вже цього року.
До речі, система автономного управління ProPilot став вперше з’явилась на моделі Nissan Serena у 2017 році, а другою моделлю, яка була оснащена цією «безпілотною» системою, став кросовер Nissan X-Trail. Звісно, продажі моделей із системою ProPilot почалися в Японії, поширились на Америку та Європу, а тепер дійшла черга й України.

За припущеннями ProPilot з’явиться в нашій країні вже наступного року, як й декілька нових генерацій існуючих моделей.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Nissan Leaf 2021 року:
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar
Фотограф: Motorcar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest