Новий Nissan X-Trail показав поганий захист на краш-тестах

Автор: Редакція | 21 Лют, 2021
Nissan X-Trail 2021 року, краш-тест

Кросовер Nissan Rogue, відомий як X-Trail в Європі, отримав чотиризірковий загальний рейтинг від NHTSA за захист від аварій, але захист переднього пасажира показав себе набагато гірше.

Нове покоління Nissan Rogue було представлено минулого року й поки орієнтовано здебільшого на Північну Америку, адже нова генерація X-Trail в Європі досі не представлена.
Можливо, частково це пов’язано з тим, що на кросовері Rogue модельного 2021 року виявили проблеми із захистом переднього пасажира.

Відповідно до рейтингу Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA), який був складений на основі краш-тестів моделі Rogue, кросовер отримав чотири зірки за загальний захист, хоча має захист водія від бічних ударів на рівні п’яти зірок.

Nissan X-Trail 2021 року, краш-тест
Nissan X-Trail 2021 року, краш-тест. Фото:  NHTSA

Проте питання виникли із захистом переднього пасажира, який оцінили лише у дві зірки.

Агентство безпеки зазначає, що оцінки мають відношення лише до транспортних засобів, побудованих до 28 січня 2021 року на складальному заводі Nissan в Кюсю (Японія). Кількість випущених машин складає приблизно 50 000 шт.
Більшість кросоверів Rogue, що продаються в Північній Америці, виробляються на заводі Nissan у Смірні, штат Теннессі, де компанія вже внесла зміни в процес збірки автомобіля.

У своїй заяві представник Nissan Джефф Ванделл заявив виданню The Car Connection, що Nissan знає про рейтинг краш-тесту та застосував оновлення до систем захисту передніх пасажирів у всіх Rogue, побудованих у Кюсю після 28 січня, та на усіх Rogue, зібраних у Теннессі. Невдовзі заплановано випробування оновленого Rogue, результати якого очікуються в травні.

Nissan X-Trail 2021 року, краш-тест
Nissan X-Trail 2021 року, краш-тест. Фото:  NHTSA

До речі, кросовер Rogue – не єдиний новий автомобіль Nissan, якого спіткали проблеми поганого рейтингу краш-тестів зі сторони пасажира. NHTSA присвоїла новому седану Sentra тризірковий рейтинг за захист переднього пасажира від удару. Пікап Titan 2021 року отримав низькі оцінки від іншого оцінювача IIHS за захисту передніх пасажирів та назвав це «рідкісним кроком назад».

На даний момент, IIHS ще не провів краш-тест нового Rogue.

Варто додати, що Rogue 2021 року оснащений стандартним автоматичним екстреним гальмуванням із виявленням пішоходів, активним контролем смуги руху, автоматичним дальнім світлом, моніторінгом сліпих зон, попередженням про перехресний рух ззаду та автоматичне гальмування при русі назад.

Нещодавно Nissan представив нове покоління компактного кросовера Qashqai, а трохи раніше нове покоління пікапа Frontier та великого позашляховика Pathfinder.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest