Nokian Tyres презентувала в Україні нові моделі зимових шин

Автор: Євген Сокур | 18 Жов, 2019

Компанія Nokian Tyres офіційно презентувала дві нові зимові шини Nokian: шипованої Nokian Hakkapeliitta LT3 та фрикційної Nokian WR Snowproof.

Нагадаємо, саме Nokian Tyres першими у світі презентували зимову шину, це сталося ще у 1934 році і досі Nokian виробляє одні з кращих зимових шин з існуючих, постійно вдосконалюючи технології та впроваджує інновації, що є унікальними та першими у світі.

Інноваційна шипована шина Nokian Hakkapeliitta LT3 призначена для важких та потужних позашляховиків і пікапів. Новинка забезпечує безпеку водія при експлуатації в складних зимових умовах, на зледенілих дорогах і засніжених ділянках, а саме така зима очікується цього року в Україні.

Шина з традиційним симетричним та направленим малюнком протектора. Шина має декілька інновацій, що загалом використовуються вперше в світі! Наприклад, шина отримала шип з нержавіючої сталі, якій на відміну від алюмінієвих аналогів, має набагато більшу корозійну стійкість. Сам шип створений за концепцією Arctic Stud – має абсолютно нову форму, що більше підходить для експлуатації шини зі значним навантаженням. Ніжка шипа встановлена у жорсткішому шарі гуми, та й сам шип збільшився за довжиною у порівнянні шипом що використовувався у шині з минулої генерації – Nokian Hakkapeliitta LT2. Наприклад, якщо довжина шипа у LT2 складала 11 мм, то у LT3 вона збільшилась до 13 мм. Зросла й глибина канавок. З 12 мм (LT2) до 13 мм, а на шинах великого діаметру до 14,5 мм.

Nokian

Окрім того, Nokian Hakkapeliitta LT3 має посилену боковину з надміцними арамідними волокнами, що дозволяє зробити шину стійкішою до пошкоджень та порізів боковини. І такий захист серед виробників шин пропонує лише компанія Nokian.

Nokian

Іншою новинкою стала нова шина Nokian WR Snowproof, що створена для м’яких європейських зим. WR Snowproof підійде для використання у південних регіонах України. Шина прийшла на заміну моделі WR D4 та за усіма показниками є кращою, особливого прогресу Nokian WR Snowproof  вдалося досягти на сухому покритті. Окрім того, шина має дуже  низький опір коченню і забезпечує відчутну економію палива і зниження шкідливих викидів. Малюнок протектора симетричний та направлений, а також запатентований компанією Nokian. Завдяки малюнку з широкими канавками шина швидко видавлює воду та сльоту з плями контакту і гарантує відмінне зчеплення і на глибокому снігу, і на мокрій дорозі.

Нові шини в Україні презентував особисто керівник відділу технічної підтримки клієнтів Nokian Tyres – Матті Моррі. «У своїй роботі над новими шинами ми завжди враховуємо умови, в яких вони найімовірніше будуть експлуатуватися. Якщо ці умови змінюються – змінюються й вимоги до продукту. В результаті клієнт отримує шини, адаптовані до погоди, яка переважає в його регіоні».

Фотограф: Nokian
Фотограф: Nokian
Фотограф: Nokian
Фотограф: Nokian
Фотограф: Nokian
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Nokian
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest