Новий електрокросовер Volkswagen почали збирати в Китаї

Автор: Редакція | 27 Кві, 2020

Німецька компанія Volkswagen на базі китайського спільного підприємства почала збирати серійну версію концепту ID. Roomzz, яка ще офіційно не була представлена.

Мабуть, аби показати, що справи у китайського автопрому вже налагодились СП SAIC Volkswagen показало перший зібраний кузов нового великого електромобіля німецької марки. Зображення поки непредставленого кросовера опублікувало місцеве видання cheshi.com.

Майбутня машина на фото позначена як Lounge SUVe. Подібна назва також була помічена в написанні I.D. Lounge, яка з’являлась на презентаційних слайдах Volkswagen ще влітку 2017 року, але тоді передбачалося, що це ім’я присвоять седану.

Концепт Volkswagen ID.Roomzz 2021 року

Тепер очевидно, що мова йде про кросовер, конкретно – про серійну модель на основі концепту ID. Roomzz.

Концепт-кар показали близько року тому на автосалоні в Шанхаї. Як й інші повністю електричні моделі концерну, ID. Roomzz побудований на архітектурі MEB та оснащений обладнанням для автопілотування, яке планують впроваджувати в серійне виробництво, поступово піднімаючи рівень автономності аж до максимального.
Характеристиками силової установки ID. Roomzz практично не відрізняється від концепту ID. Crozz: ті ж електромотори – 75-кіловатний передній і 150-кіловатний задній, ємність батареї символічно збільшена з 81 до 82 кВт-години. Запас ходу в залежності від методики оцінки становить 450-500 кілометрів.

Проте, якщо концепт Volkswagen ID. Crozz вже незабаром продаватиметься по всьому світу під ім’ям ID.4, то ID. Roomzz – модель виключно для Китаю. Під час прем’єри концепту повідомлялося, що електромобіль надійде на ринок у 2021 році.
Нещодавно також стало відомо, що  електрокросовер Volkswagen ID.4 може отримати «прокачану» версію з приставкою GTX, а базова версія VW ID.4 коштуватиме менше 40 000 доларів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen ID.Roomzz 2021 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest