Новий Hyundai Tucson презентували на рендері

Автор: Роман Галімон | 13 Кві, 2020

Нове покоління Hyundai Tucson має з’явитися цього року й новинку вже спробували зобразити на рендері.

Після презентацій нижнього та верхнього представників кросоверної лінійки у вигляді Venue та Palisade, Hyundai тепер знаходиться на завершальному етапі підготовки до дебюту нового Tucson.

Представлений ще у 2004 році, Tucson має отримати цьогоріч вже четверте покоління, адже актуальна генерація була запущена приблизно п’яти років тому. Нещодавно в мережу вже потрапила дорожня карта з презентації новинок компанії з Ульсану. Відповідно до планів, виробнича версія Tucson для домашнього ринку має з’явитися у серпні, а офіційна прем’єра, ймовірно, відбудеться на кілька тижнів раніше.

Цікаво, що у мережі вже з’являлися шпигунські фото й на думку експертів, дизайн нового Tucson черпає натхнення від концепту Vision T, представленого минулого листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі.
Канал AtchaCars на YouTube створив ціле відео, в якому спробував зобразити останні основні напрямки, які з’явилися на останніх новинках й можуть знайти місце на Tucson.

Враховуючи нещодавні вражаючі дизайни седанів Elantra та Sonata, Hyundai дійсно може підготувати щось особливе для наступного покоління Tucson. В подальшому, оновлений кросовер Santa Fe теж може запозичити новий дизайн для свого оновлення (поки цей кросовер був помічений у камуфляжі).
Крім того, новий Tucson вже точно отримає гібридні силові агрегати й псевдоспортивну версію в дусі N Line. Можливо, згодом Hyundai презентує й повноцінну «прокачану» N-модель на 340 к.с. із розгоном до «сотні» за шість секунд, але потенційний Tucson N навряд чи буде запущений відразу.

Швидше за все, заряджений Tucson з’явиться у другій половині 2021 або на початку 2022 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея рендерів Hyundai Tucson 2021 року:
Фотограф: AtchaCars / YouTube
Фотограф: Рендер Hyundai Tucson 2021 року
Фотограф: AtchaCars / YouTube
Фотограф: AtchaCars / YouTube
Фотограф: AtchaCars / YouTube
Фотограф: AtchaCars / YouTube
Фотограф: AtchaCars / YouTube
Фотограф: AtchaCars / YouTube

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest