Новий кросовер Opel Mokka «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 07 Бер, 2020

Німецький бренд Opel почав виробничі тести кросовера Mokka, який має дебютувати наприкінці цього року.

Opel продовжує поступово переводити всі свої моделі на платформи PSA після того, як компанія приєдналися до французького виробника близько трьох років тому. Наступним у черзі стоїть кросовер Mokka X, який вперше потрапив у об’єктиви фотошпигунів у якості тестового прототипу.

Тести відбулися у зимовій Швеції, а сам компактний кросовер повністю вкритий камуфляжем. Проте, можна сказати, що форма моделі дещо зміниться порівняно з Mokka X, яка була оновлена у 2016 році.

Швидше за все, під камуфляжем схована архітектура EMP1, яку отримали останні версії Opel Corsa, Peugeot 208 та новий DS3 Crossback.

Проте, іншого сказати неможливо, адже точну форму та дизайн фар й задніх ліхтарів поки не видно.

Завдяки новій архітектурі, кросовер може стати й повністю електричним та отримає силовий агрегат від DS3 Crossback E-Tense, тобто електромотор потужністю 134 к.с. (100 кіловат) на передні колеса, та акумулятор потужністю 50 кВт-год, що забезпечить дальність поїздки до 300 км без зарядки.

За припущеннями, новий кросовер Mokka X буде представлений наприкінці цього року як модель 2021 року. Також у назві моделі може зникнути літера «X», що поверне її до оригінальної Mokka, яку використовували в Opel до попередній версії 2012-2016 років.

Раніше Opel оголосив ціни та комплектації мінівена Combo Life в Україні, а також пообіцяв запустити дві нові моделі в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Opel Mokka (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Opel Mokka (шпигунські фото)
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest