Новий Mitsubishi Outlander «отримав» суперечливий дизайн

Автор: Редакція | 29 Січ, 2020

Прототип нового кросовера Mitsubishi Outlander почав позбуватися від камуфляжу, і його новий дизайн може не сподобатись фанатам марки.

Mitsubishi продовжує випробування нового Outlander, який має дебютувати в другій половині нинішнього року. Судячи зі свіжих знімків, виробник збирається тримати зовнішність моделі в секреті до останнього.

Актуальний тестовий зразок отримав майже стільки ж маскування, як й минулого вересня, коли був помічений перший прототип Outlander у камуфляжі. Вже тоді заговорили, що дизайн новинки отримав натхнення від концепту Engelberg Tourer.

Проте новий камуфляж вже ж відкрив гігантські блоки фар у стилі женевського концепту, які будуть розташовані вище верхньої решітки, що стала порівняно компактною всупереч трендам.

Є припущення, що подібна світлотехніка не припаде до смаку всім власникам нинішніх «Аутлендерів». Крім того, на нових фото не заклеєна нижня решітка.

Можливо цим самим, в Mitsubishi намагаються зробити Outlander наступної генерації більш виразним, адже він вперше буде побудований на платформі Nissan X-Trail.

Така співпраця матиме й зворотній ефект – популярна в Європі плагін-гібридна версія Mitsubishi Outlander PHEV, яку ми нещодавно тестували, знайде своє продовження й на машинах Nissan.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Outlander 2021 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest