Opel Corsa-e виграв престижну нагороду

Автор: Редакція | 06 Лис, 2020
Opel Corsa-e Золоте кермо

Електричний хетчбек Opel Corsa-e отримав престижну нагороду «Золоте кермо 2020».

Електромобіль Corsa-e переміг всіх серйозних суперників і посів перше місце в категорії «компактні автомобілі».

На шляху до перемоги учасникам потрібно подолати два етапи. Спочатку читачі видань «Auto Bild» і «Bild am Sonntag» обрали фіналістів – три фаворита в кожній категорії. Потім журі, яке складається з автомобільних експертів, журналістів, гонщиків, приступає до тестування кожного фіналіста на гоночній трасі DEKRA-Lausitzring.

При цьому використовуються критерії, засновані на методиках тестування видання «Auto Bild». Під час тестів, новинка Opel Corsa-e сумарно набрала 3221 бал, навіть незважаючи на сильну конкуренцію.

Основними суперниками в цій категорії стали Hyundai i20, який посів друге місце, та електромобіль VW e-Up (третє місце).

Що під капотом?

Нагородження Opel Corsa-e премією “Золоте кермо”

Opel Corsa-e, який до речі був презентований раніше паливної версії, отримав електромотор потужністю в 100 кВт (136 к.с.) з обертовим моментом 260 Нм.

Новинка має запас ходу 337 км (згідно з правилами виміру за циклом WLTP), а за використання зарядної станції потужністю 100 кВт, для зарядки тягового акумулятора на 80% від його номінальної ємності 50 кВт-год потрібно лише 30 хвилин.

«Золоте кермо» для Opel Corsa вже стало 18-ю аналогічною нагородою для Бренда, адже саме стільки разів із 1978 року Opel здобув цю нагороду.

Раніше Motorcar повідомляв, що Opel представив хетчбек Corsa в Україні, в той час як на базі Opel Corsa створили ралійний автомобіль.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.