Opel «показав» новий Mokka на відео

Автор: Редакція | 22 Чер, 2020
Майкл Лошелер та Opel Mokka

Німецький бренд Opel знову показав закамуфльований кросовер Mokka, дебют якого має відбутися незабаром.

Тізерна кампанія Opel Mokka триває й тепер з’явилось невелике відео з генеральним директором марки Майклом Лошелером у головній ролі.
Проте камуфляж нікуди не дівся: після ескізів і фотографій замаскованих прототипів, кросовер знову приховали за зеленою лівреєю.

При цьому генеральний директор зазначив, що на таку новинку марка очікувала декілька років.

Основні акценти в новинці зроблені на так званий Vizor – стилізовану під візор мотоциклетного шолома лицьову панель з інтегрованою світлотехнікою, а також на нову емблему Mokka на задніх дверях.

У свою чергу, Vizor й водійський інтерфейс Pure Panel запозичені у електричного концепту GT X Experimental 2018 року, який був створений як прототип майбутніх серійних моделей Opel.

Першим має з’явитися електромобіль Mokka-e, а вже потім представлять й паливні модифікації кросовера, який буде побудований на платформі CMP французької групи PSA.
Це означає, що Mokka матиме аналогічну архітектуру з новою Corsa, а також з Peugeot 208/2008 та DS 3 Crossback. Чи означатиме це втрати повного приводу? Незабаром дізнаємось.

Виробництво моделі стартує у четвертому кварталі 2020 року, а перші покупці отримають свої машини на початку 2021-го.

Нещодавно Opel представив флагманський та електричний мінівен Zafira-e Life, а на одному із заводів Opel виготовлятимуть машини Peugeot та Citroen.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Opel GT X Experimental:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest