Opel анонсував новий кросовер Manta e та плани з електрифікації

Автор: Редакція | 10 Лип, 2021
Opel Manta e SUV

Німецький бренд Opel оголосив про свої плани з запуску нових моделей, зокрема кросовера Manta e, а також про вихід на ринок Китаю.

Компанія Opel розкрила свої плани щодо електрифікації модельної лінійки в цьому десятилітті. Марка наголосила, що вже взяла чіткий курс на електричні моделі, серед яких до речі планується використання водневих технологій.
Також, у німецькому бренді нагадали, що вже виступають в повністю електричній гоночній серії з ралі Opel e-Rally Cup на електрокарі Corsa e.

Проте, звісно, майбутнє автовиробника будуватиметься на основі нещодавно представленого рестомода Manta (нижче в галереї), який, швидше за все, так й залишиться концептом, адже у майбутній лінійці робиться ставка на електрокросовер, що вже отримав аналогічну назву – Manta e.

Новий електричний кросовер отримав перший тізер й з’явиться в середині десятиліття, тобто десь біля 2025 року.

Плани Opel до 2028 року
Плани Opel до 2028 року

Після цього до 2028 року Opel обіцяє перевести всі свої моделі на електрику та стати повністю нейтральним до викидів СО2.

Паралельно «Опель» планує вийти на ринок Китаю й одразу пропонуватиме там лише електричні моделі. Цікаво, що там компанія «зустрінеться» із дуже схожою продукцією автовиробника GM, адже лише у 2017 році концерн PSA викупив німецьку марку в американського концерну, проте деякі стилістичні рішення в дизайні між моделями Opel та, наприклад представлений в Китаї, Buick залишаються.
Тим менш, тепер нові моделі «Опель» отримають свої стилістику у вигляді фірмового Vizor та мають привертати більше уваги.

До речі, нещодавно в Україні теж представили новий кросовер Grandland у новому стилі, а до цього в нашу країни «заїхали» новий Mokka та оновлений Crossland.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Opel Manta GSe ElektroMOD:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest