Opel привіз до Києва шматочок Німеччини

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2019

Німецький бренд Opel у рамках події Willkommen Тур організував справжнє свято в центрі Києва. І для цього був залучений весь модельний ряд марки, який представлений зараз в Україні.

У суботу біля НСК Олімпійський для киян пройшов ознайомчий тур від німецької марки Opel, в якій, звісно, центральну увагу зайняли тест-драйви моделей бренду. При цьому, всі охочі також могли детально розгледіти особливості дизайну машин окремо в стаціонарному шоу-румі. В ньому, як й на тест-драйві, були представлені седани Astra та Insignia, а також кросовери Crossland X Grandland X.

До речі, зі зрозумілих причин, черга на справжні тест-драйви була величезна, і відвідувачі мали можливість протестувати всі чотири представлені моделі.

Але й крім цього на площі перед Олімпійським можна було відчути себе трохи німцем. Чого варті лише стріт-фуд із пересувних кухень із гарячими майже німецькими сосисками. До того ж Willkommen Тур проводилось як справжнє сімейне свято, де для дітей було організовано кілька цікавих конкурсів та атракціонів.

У підсумку кожний отримав своє, дорослі – тести моделей Opel, діти – розваги, а загалом всі – чудовий настрій.

Гарне повернення бренду Opel в Україну!

Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон
Фотограф: Роман Галімон

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest