Оновлений кросовер Peugeot 3008 «розсекретили» до прем’єри

Автор: Редакція | 28 Лип, 2020
Peugeot 3008 (2021 року)

Популярний сімейний кросовер Peugeot 3008 «розкрили» на нових зображеннях, які з’явились в мережі.

Невдовзі Peugeot 3008 отримає оновлення всередині актуальної генерації, які мають привести його у відповідність до дизайну, що вже присутній на інших моделях бренду.

Нові світлини, опубліковані на форумі Peugeot звичайним користувачем, який стверджує, що знайшов зображення приховані в оновленні фірмового програмного забезпечення й, схоже, демонструють новий кросовер, котрий відповідає останнім оновленням моделей 208 та 2008.
Серед іншого помітні іклоподібні вертикальні світлодіодні смуги денного світла спереду, які також служать індикаторами поворотів. Дизайн решітки та фари також змінений, з більшими впускними трубами та новою чорною пластиковою обробкою. Новинка також отримає новий дизайн колісних дисків, а ось задня частина не зазнає суттєвих змін.

В салоні теж не відбудеться жодних великих косметичних змін, хоча можливо з’явиться ширший екран медійної системи. Можливо, оновлення будуть зосереджені на технологіях у системах допомоги водію та можливостях підключення.

Додаткових відомостей про оновлений 3008 практично немає. Навряд чи відбудуться суттєві зміни в лінійці двигунів, враховуючи, що трициліндровий бензиновий Puretech та 1,5-літровий дизель – це новітні двигуни бренду, але є шанс на появу першого помірно-гібридного силового агрегату Peugeot.
Також варто очікувати на підвищення ефективності 296 сильної плагін-гібридної версії та можлива поява передньопривідної моделі на 222 к.с., адже такі двигуни є на інших моделях групи PSA.

Видання Autocar припускає, що оновлений 3008 з’явиться протягом наступних шести місяців й продаватиметься як модель 2021 року. Автомобіль вже присутній на ринку з 2017 року, тому такі терміни відповідатимуть прогнозованому шести-семирічному життєвому циклу актуальної генерації.

Минулого місяця Peugeot вже оновила актуальне покоління 308, а на початку року компанія почала продажі кросовера 2008 в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Peugeot 3008 (2021 року):
Фотограф: Forum Peugeot
Фотограф: Forum Peugeot
Фотограф: Forum Peugeot
Фотограф: Forum Peugeot
Фотограф: Forum Peugeot
Фотограф: Forum Peugeot
Фотограф: Forum Peugeot
Фотограф: Forum Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest