Peugeot 308 стане кросовером та електрокаром

Автор: Редакція | 21 Гру, 2019

Французький концерн має серйозні плани щодо моделі Peugeot 308, яка стане у наступній генерації кросовером та електрокаром.

Автомобільна група PSA оголосила про намір інвестувати 213 мільйонів євро в свій завод у Мюлузі, де зараз випускають сімейство Peugeot 508 і кросовер DS 7 Crossback. Кошти будуть витрачені у 2020-2022 роках, мета – налагодити на підприємстві виробництво третьої лінійки моделей.

За даними видання L’argus, мова йде про третє покоління Peugeot 308, яке повинно дебютувати навесні 2021 року. Причому сімейство буде розширено: до нинішніх хетчбеку й універсалу додадуть кросовер, а саму модель електрифікують за принципом 508 та DS7.

 Читайте також:

З огляду на те, що у марки вже є модель 3008, то 308-й все ж не стане повноцінним позашляховиком, а лише отримає пластиковий обвіс, збільшений кліренс та інші атрибути SUV.

PSA дуже хоче повернутись на ринок США, а в альянсі з Fiat Chrysler Automobiles та разом із лінійкою кросоверів це має гарні шанси на успіх. Крім того, в рамках програми електрифікації, яка торкнеться всіх брендів і моделей PSA Group, новому Peugeot 308 додадуть версію без ДВЗ. Швидше за все, вона буде побудована за аналогією з Peugeot e-208.

Нинішня та друга генерація Peugeot 308 дебютувала восени 2013 року на Франкфуртському автосалоні. Хетчбек та універсал на модульній платформі EMP2 випускають на заводі в Сошо.

Джерело: Motor1

Галерея Peugeot 308:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest