Peugeot перетворив Boxer на пожежну машину

Автор: Редакція | 06 Сер, 2020
Peugeot Boxer

Бренд Peugeot разом із компанією по переобладнанню Tital створили новий унікальний продукт для України: пожежний автомобіль першої допомоги на базі фургона Boxer.

В умовах сучасної тісної міської забудови все важливішим фактором для автомобіля стає його маневровість. Причому дане твердження справедливе також і для автомобілів спеціального призначення – наприклад, пожежних.

Бренд Peugeot завжди готовий запропонувати відмінні рішення навіть для вузькоспеціалізованих завдань. Так, з недавнього часу Peugeot спільно з компанією по переобладнанню Tital пропонують унікальний автомобіль для надання першої пожежної допомоги і швидкого реагування у великих містах.
Спеціальний пожежний автомобіль першої допомоги АПД-2 може бути побудований на шасі моделі Peugeot Boxer, яка добре відома в ролі легкого комерційного автомобіля LCV.

Незважаючи на слово «легкий», оснащення даного автомобіля цілком серйозне: бак для води об’ємом 300-500 л, енергетичний модуль з автономним двигуном, комбінований ручний ствол для розпилення води, комплект додаткового освітлення, набір спеціальних інструментів, та інше.

Завдяки своїй компактності і маневровості, спеціальний пожежний автомобіль першої допомоги дозволяє швидше добиратися до потрібного місця і швидше братися за проведення рятувальних операцій. Ціна яких, часом, навіть людське життя.

Peugeot Boxer
Пожежна машина на базі Peugeot Boxer

Вибір автомобіля Peugeot Boxer в ролі основи для пожежного автомобіля АПД-2 обумовлений декількома факторами. По-перше, модель Peugeot Boxer вже довела свою надійність і витривалість в умовах України. Фургони Peugeot Boxer використовуються не тільки приватними або корпоративними покупцями, але також широко відомі на службі швидкої медичної допомоги – де вже встигли себе відмінно зарекомендувати.

По-друге, широкий вибір модифікацій Peugeot Boxer дозволяє вибрати найбільш відповідний варіант. Так, для пожежних автомобілів використовувалося виконання «шасі – подвійна кабіна» (Double-Cabine) – з уже готовою заводською 2-рядною кабіною і відкритою платформою для розміщення спеціального обладнання.
Крім того, дана модель доступна в декількох варіантах довжини кузова і шасі: 5,3-6,3 м на вибір покупця.

Нарешті, Peugeot Boxer може запропонувати ряд специфічного обладнання: наприклад, задню пневматичну підвіску, яка дозволяє опускати / піднімати автомобіль на 70 мм – що значно спрощує навантаження / вивантаження речей, а також збільшує прохідність автомобіля.

Варто додати, що Peugeot Boxer виявляється дуже вигідним в утриманні. Автомобіль пропонує 160-сильний 2-літровий дизельний двигун: оптимальний баланс між достатньою потужністю і невисокою витратою палива – 6,6 л на 100 км в змішаному циклі. Програма фіксованої вартості ТО дозволяє заздалегідь прорахувати експлуатаційні витрати, а сервісні контракти дають можливість збільшити термін гарантії та ліміт пробігу.

Раніше Peugeot оновила актуальне покоління 308, а також оголосила ціни на кросовер 2008 в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Peugeot Boxer:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest