Peugeot e-208 можуть зробити дешевшим

Автор: Роман Галімон | 02 Тра, 2020

Міський електромобіль Peugeot e-208 незабаром може отримати простішу комплектацію, що потенційно знизить базову ціну електричного суперміні нижче 27 000 доларів.

Французький бренд активно аналізує запити клієнтів і може вчасно здійснити оновлення для моделі e-208.

Бренд-менеджер з питань електромобілів Peugeot Енн-Лізе Річардс сказала виданню DrivingElectric: «Чим комфортніше клієнти почуваються в електромобілях, тим менше нам знадобиться перероблювати асортимент.

Наразі клієнти не кажуть, що e-208 занадто дорогий, але, в один момент, можливо, нам знадобиться доступніший варіант, і ми завжди могли б поставити менший акумулятор. Єдине, перед тим як вносити цю різноманітність у заводську лінійку – ми повинні бути впевнені, що є потреба клієнтів».
З інженерної точки зору, запропонувати діапазон акумуляторів для електромобіля порівняно просто. У випадку Peugeot, завдання може бути спрощено до виймання осередків з існуючого блоку на 50 кВт-годин у e-208 для досягнення бажаної ємності.

Проте це питання має й економічні аспекти. Різноманітність акумуляторів може ускладнити процес виробництва електричного автомобіля, а також збільшити його виробничі витрати – і те, й інше призведе до зриву проекту розширення e-208, якщо бізнес-кейс не буде сприятливим.
Наразі Peugeot e-208 доступний лише з акумуляторною батареєю потужністю 50 кВт-год, яка забезпечує максимальний діапазон 340 км. Цілком ймовірно, що спрощена модель Peugeot втратить близько 25 відсотків своєї акумуляторної батареї, знизивши потужність системи до приблизно 37 кВт-год і запропонувавши новий максимальний діапазон приблизно 240 км.

Цей нижчий діапазон у поєднанні з потенційною стартовою ціною 27 000 доларів зробить e-208 справжньою альтернативою для Volkswagen e-up! та інших міських електромобілів, а також суттєво виділятиме автомобіль на фоні преміальних BMW i3 та MINI Electric.

Раніше Peugeot 208 був названий «Європейським автомобілем року».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Autoexpress

Галерея Peugeot e-208:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest