Peugeot відкрив «інтернет-магазин» із продажу автомобілів

Автор: Редакція | 23 Лют, 2021
Peugeot інтернет-магазин

Бренд Peugeot оголосив про запуск фірмового «інтернет-магазину» із широкою пропозицією автомобілів, які доступні в Україні.

Пандемія та карантин в Україні спонукали автовиробників по всьому світу шукати нові методи ведення бізнесу.
Обмеження в роботі автосалонів за наявності попиту на машини спонукали Peugeot змінити умови роботи. Бренд одним із перших на ринку надав можливість демонстрації онлайн складу автомобілів.

Тепер Peugeot зробив наступний крок у розвитку цієї ідеї – створення «інтернет-магазин» для всього складу автомобілів бренду в Україні: як легкових, так і комерційних.

Система фільтрів дозволяє виставити пріоритетний фільтр (ціна автомобіля чи модель, а вибравши модель користувач вже переходить до детальнішого підбору автомобіля  з більшим переліком фільтрів, таких як: двигун, коробка передач, тип кузова, потужність, рік випуску, колір.
В результаті, майбутній покупець може отримати перелік доступних автомобілів у різних кольорах кузова і різних комплектаціях. При цьому, зазначається, де знаходяться машини: на складі імпортера чи дилера.

Також одразу можна отримати прямий контакт дилера, що продає обраний автомобіль, записатися на тест-драйв, або отримати онлайн консультацію.

До речі, наприкінці минулого року Peugeot презентував оновлений кросовер 3008 в Україні, а до цього бренд запропонував в Україні новий двигун для фастбека 508.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest