Pirelli скасувала запуск календаря-2021 через коронавірус

Автор: Редакція | 26 Бер, 2020

Pirelli скасувала підготовку свого відомого календаря на 2021 рік через коронавірус та вирішила направити гроші на боротьбу з коронавірусом.

Шинна компанія Pirelli відома своїми календарями, які останніми роками перетворились з просто провокативних фотосесій на справжні історії, які шинник хоче донести своїм клієнтам та всім охочим.

При цьому до створення календаря календаря нерідко запрошуються відомі фотографи та зірки шоу-бізнесу.

Зазвичай, підготовка до календаря починається влітку, а сам проект поступово розкривається протягом року й презентується наприкінці.

Проте, цього року Pirelli, через надзвичайну ситуацію з Covid-19, вирішила скасувати виробництво та запуск календарю на 2021 рік. Компанія вирішила пожертвувати 100 000 євро на боротьбу з коронавірусом та підтримати наукові дослідження в цьому напрямку.
У своєму прес-релізі компанія зазначила: «Виробництво календаря Pirelli припинялось й раніше, у 1967 році, а потім з 1975 до 1983 року. Небачена надзвичайна ситуація з Covid-19 змусила нас знову це зробити сьогодні. Ми повернемося до проекту, коли буде час, разом з люди, які сьогодні працювали над цим разом».

Раніше стало відомо, що Формула 1 залишиться на «старих» шинах Pirelli.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest