Південмаш підписав меморандум на виробництво 5000 електробусів

Автор: Редакція | 13 Лип, 2020
Південмаш лого

Державне підприємство «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» (Південмаш) та південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум про співпрацю щодо виробництва 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій.

Як повідомило саме державне підприємство, угода передбачає підписання договорів на суму 23 млрд гривень, з термінами виробництва до 2023 року.

При цьому, багатопрофільна група Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні й в компанії задоволені розширенням співпраці в секторі великого машинобудування.
Сторони ухвалили програму спільних дій щодо локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами і технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості й потенціал експорту електробусів у Європу.

Цікаво, що дотепер Південмаш, окрім звісно ракет та космічних апаратів, з транспортної продукції випускав лише трактори ЮМЗ, а компанія Caris випускала інноваційні огорожі для доріг та займалась будівництвом транспортної інфраструктури.

Про технічні деталі електробусів у прес-релізі компаній не повідомляється.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest