У Porsche замислились над електрифікацією моделі 911

Автор: Роман Галімон | 06 Вер, 2019

Поява першого повністю електричного автомобіля від Porsche може стати початком електрифікації й інших моделей. Taycan – лише перший електрокар марки, але хто наступний?

Навколо дебюту Porsche Taycan було багато шоу, а сама презентація відбулась одразу в трьох містах по всьому світу, аби підкреслити вагомість новинки. Проте, навряд, в очах фанатів марки седан отримає відповідне визнання, а отже в штаб-квартирі замислились над створенням справді спортивного електричного автомобіля Porsche.

Найвідомішою моделлю марки, звісно, залишається 911. Проте на думку керівництва, компанії поки зарано переводити цю модель на електричний двигун.

І тут на допомогу може прийти молодша модель – 718 Cayman. За даними видання Auto Express, в компанії зараз обговорюють цю ідею і моделюють можливі конструктивні рішення з переведення сімейства 718 на електротягу.

Крім того, очікується, що платформа Taycan не залишиться виключно у використанні Porsche: вона може стати базою для давно анонсованого електроседана Audi e-tron GT та електричної модифікація кросовера Macan. А далі хто знає, можливо, у культовому Porsche 911 не вдасться уникнути електрифікації.

Галерея Porsche 718 Cayman
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest