Porsche запропонувала друкувати відбитки пальців на капоті 911

Автор: Роман Галімон | 17 Бер, 2020

Німецька компанія Porsche запропонувала власникам 911 унікальний спосіб персоналізації свого автомобіля.

За 7 500 євро відділ персоналізації Porsche розмістить на капоті гігантську копію відбитка пальця власника. Опція, яка доступна лише у Німеччині, використовує фірмовий метод безпосереднього друку графічних елементів на пофарбовані частини кузова.

При цьому, як зазначила марка, будуть доступні й інші специфічні дизайни на замовлення.

«Індивідуальність дуже важлива для замовників Porsche. І жоден дизайн не може бути більш особистим, ніж ваш власний відбиток пальців, – йдеться у повідомленні віце-президента Porsche з індивідуалізації та класики Олександра Фабіга. – Porsche є першопрохідцем у персоналізації та розробив метод прямого друку разом із партнерами. Ми особливо пишаємось тим, що розробили абсолютно нову пропозицію, засновану на нових технологіях».

Технологія прямого друку дозволяє створювати конструкції, які неможливо виконати за допомогою звичайного фарбування, і перевершує застосування плівки як за зовнішнім виглядом, так й за сприйняттям, зазначили у Porsche. Він працює аналогічно струменевому принтеру, наносячи фарбу друкуючою головкою, яка працює автоматично і запобігає надмірному розбризкуванню. Капот знімають й фарбують, потім покривають прозорим покриттям і відшліфують до глянсового покриття перед повторним встановленням.

У Porsche також запевняють, що обробляють біометричні дані замовника, тому їх не можна використовувати в будь-яких несанкціонованих цілях.

Раніше Porsche показала найпотужніший спорткар 911, а також поставила перші 130 електрокарів Taycan до США.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Automotime News Europe

Галерея Porsche 911 із відбитком:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest