Porsche зупиняє виробництво через дефіцит запчастин з України

Автор: Редакція | 29 Бер, 2022

Німецька марка Porsche знову скорочує випуск автомобілів через дефіцит запчастин, вироблених в Україні, включаючи джгути кабелів.

Porsche знову зіткнулась із проблемами нестачі деталей, у тому числі кабельних джгутів, які зупинені через війну в Україні.

Марка змушена скоротити зміни на своїх заводах у Цуффенхаузені та Лейпцигу.

Цього тижня фабрики працюють на мінімальному рівні, повідомив речник Porsche для видання Automotive News Europe електронною поштою.

«Найближчими днями і тижнями ми будемо постійно переоцінювати ситуацію», – сказав речник.

Виробництво повністю електричного седана Taycan в Цуффенхаузені та позашляховиків Macan і Panamera в Лейпцигу зміниться через те, що й одна зміна роботи конвеєру буде скасована. Виробництво спортивних автомобілів 911 та 718 в Цуффенхаузені йде за планом.

Porsche вже тимчасово зупиняла випуск моделей Taycan та Macan протягом кількох днів цього місяця через нестачу поставок.

Інші автовиробники, включаючи Volkswagen Group, BMW, Mercedes-Benz і Ford, були змушені скоротити виробництво на європейських заводах, оскільки війна в Україні порушує ланцюги поставок.

VW відклав вихід на ринок свого електромобіля ID.5 на місяць через відсутність джгутів.

В той же час деякі постачальники джгутів, які мають заводи в Україні, почали роботу, але не можуть працювати на повну потужність.

Зараз виробники намагаються у співпраці з постачальниками перенести виробництво джгутів на інші заводи. Однак встановлення нових ліній займає багато часу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest