Porsche представила дизайн «зорельоту» для «Зоряних війн»

Автор: Редакція | 15 Гру, 2019

Дизайнери Porsche AG та Lucasfilm Ltd. об’єднали зусилля, щоб розробити фантазійний зоряний корабель, який має з’явитися у продовжені відомої саги «Зоряні війни».

Протягом двох місяців команда проекту працювала разом у відповідних дизайнерських студіях у Вайссаху та Сан-Франциско, щоб створити початкові ідеї та проекти, перш ніж нарешті придумати конкретну концепцію. Фантастичний зоряний корабель, названий Tri-Wing S-91x Pegasus Starfighter, буде представлений у вигляді детальної моделі розміром 1,5 метра на грудневій прем’єрі фільму «Зоряні війни: Повстання Скайуокера» в Лос-Анджелесі.

 Читайте також:

«Дизайн космічного корабля гармонійно вбудований у світ “Зоряних війн”, в той же час демонструючи чіткі аналогії зі стилем Porsche та деякими пропорціями [моделей], – сказав Майкл Мауер, віце-президент Porsche AG.  – Основна форма кабіни, яка звужується в задній частині, і дуже відмітна топографія від магістралі кабіни до турбін встановлюють візуальні паралелі зі знаковим дизайном 911 та Taycan. Дуже компактна компоновка передає динамічність та спритність, надаючи акценту на згадані особливості дизайну Porsche».

«Ця співпраця – дивовижна можливість об’єднати дизайнерську естетику Porsche та Star Wars. Я вважав, що це творчо складно та надзвичайно надихає, – сказав Дуг Чіанг, віце-президент та виконавчий креативний директор Lucasfilm. – Захопливо робити “Зоряні війни” в стилі Porsche, щоб створити емблематичний новий космічний корабель, який міг би існувати як на Землі, так і в кінотеатрі».

Хоча юридичні вимоги накладають певні обмеження на творчість у класичному процесі проектування автомобіля серійного виробництва, цей проект відкриває зовсім новий вимір свободи. У той же час команда Porsche зіткнулася із новими викликами, оскільки створення чисто віртуального дизайну теж вимогливе. На екрані зореліт видно лише в двох вимірах, тоді як звичайні машини можна побачити у трьох вимірах. Крім того, зоряні кораблі, як правило, динамічно з’являються у фільмі і їх видно лише на короткий момент – тому дизайн повинен створювати враження та бути впізнаваним протягом декількох секунд.

Тому задача для дизайнерів була дійсно непростою.

Погляд на деталі виявляє ряд особливостей, знайомих із стилю дизайну Porsche. Спереду помітно так звані «повітряні штори» (повітрозабірники), які йдуть разом з фарами, щоб створити єдину формальну цілість у Taycan. Окрім чотириточкового денного світла, характерного для Porsche, попереду розташовані так звані «бластери» – довгі стволи гармати. Задня сітка з жалюзі та вбудоване гальмівне світло отримали натхнення від поточного поколінням 911, а також на задній частині зорельоту «засвітилась» яскрава світла смуга марки. Критерії дизайну Porsche також застосовані до салону: інструменти в кабіні чітко вирівняні за віссю «пілота», в той час як низьке місце сидіння нагадує спортивну ергономіку в Porsche 918 Spyder. Загалом, дизайн дотримується основного принципу, характерного для бренду: всі елементи зовнішності мають чітку функцію, і суто візуальні ефекти значною мірою не застосовувались.

«Наш спільний проект із “Зоряними війнами” ідеально підходить із запуском Taycan. Дизайнерські команди об’єднали різні світи Porsche та Star Wars разом, щоб зробити дуже особливий подарунок для шанувальників двох брендів», – сказав К’єлл Грюнер, керівник відділу маркетингу Porsche.

Зореліт Porsche продемонструють разом із новим електромобілем Taycan на прем’єрному заході в Лос-Анджелесі.

Галерея зорельоту Porsche Tri-Wing S-91x Pegasus Starfighter:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest