Продажі електрокарів за квартал виросли попри падіння ринку в Україні

Автор: Редакція | 06 Кві, 2020

Обсяги продажів електромобілів поки залишається на невеликому рівні, як у світі так й в Україні, тому навіть невеликі зміни статистики викликають значний ріст або падіння.

В той час, як продажі нових автомобілів зі звичними ДВЗ на ринку щомісячно складають 6-7 тисяч, продажі всіх електромобілів (нових та вживаних) за підсумками першого кварталу 2020 року становить лише 1,7 тис. автомобілів. Проте цей показник на третину більше за минулий рік і це попри падіння продажів електрокарів у березні.

Як повідомив Укравтопром, в березні поточного року українську реєстрацію отримали 409 електрокарів, з яких легкових було 386 шт., а комерційних – 23 шт. Знову ж таки, відносно аналогічного періоду минулого року реєстрації легкових електромобілів знизилися на 16%, а комерційних майже на 40 відсотків.
Частково, таке падіння на ринку електромобілів пов’язано з тим, що його левову частку формують вживані автомобілі, а їх зараз неможливо поставити на облік (з середини минулого місяця), адже послуги з реєстрації вживаних машин зараз не надаються через карантин.

Тому й зрозумілі падіння ринку, адже частка вживаних електрокарів в березневих реєстраціях становила 86% (333 шт.), а в комерційному сегменті – всі 100% (23 шт.).

У той же час, незважаючи на всі обмеження, створені карантинними заходами, реєстрації нових легкових електромобілів щодо 2019 року в березні виросли на 36% до 53 шт.

Якщо говорити про загальну картину, то лідером ринку електрокарів залишається Nissan Leaf. За минулий місяць 129 автомобілів цієї моделі (всі вживані) отримали українські номери.

На другому місці Tesla Model S, яку завезено у кількості 47 одиниць. З цієї кількості лише один автомобіль був новим.

Третім за популярністю став Tesla Model 3 з результатом – 32 авто. (всі вживані).

Старі Volkswagen е-Golf придбали й зареєстрували 19 українців, стільки ж реєстрацій і у комерційного Renault Kangoo Ze.

Замикає березневу п’ятірку найпопулярніших легкових електромобілів на українському ринку – Audi E-Tron. За місяць 17 електричних Audi, всі нові, знайшли в Україні своїх власників.

Також нещодавно був опублікований рейтинг електричних автомобілів за кілометражем.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Nissan Leaf 2020 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest