Шість тисяч нових машин продано в Україні за травень

Автор: Редакція | 04 Чер, 2020

Автомобільний ринок України почав потрохи відновлюватись після карантинних заходів й в травні вже почали збільшуватись продажі нових автомобілів.

Як повідомляє Укравтопром, протягом травня українці придбали та зареєстрували близько 6 тис. нових машин. Проте це у порівнянні з аналогічним періодом минулого року менше на 15 відсотків.

Хоча варто відзначити, сервісні центри МВС відновили свою роботу тільки з 12 травня, що й вплинуло на кількість проданих машин. До цього часу зареєструвати новий автомобіль можна було виключно у чергових СЦ електронними каналами зв’язку.
Найпопулярнішою маркою на ринку нових легкових автомобілів у травні, як й торік, стала Toyota. Протягом місяця 1026 автомобілів цієї японської марки поповнили український автопарк. Однак, від свого минулорічного результату Toyota відстала на 17 відсотків.

На другому місці знову Renault, в активі якої 851 реєстрація, що на 12% менше за минулий рік.

Третя позиція й 51 відсоткове зростання у Kia, автомобілі якої обрали 671 клієнт. Ріст попиту на автомобілі Kia підняв вгору у травневому рейтингу цю корейську марку відразу на дві сходинки. Проте продажі бренду досі тримаються лише на успіху однієї моделі – кросовері Sportage.

На четвертому місці – Skoda, яка роком раніше обіймала шосте місце. Але, незважаючи на підйом у рейтингу, реалізація «Шкод» скоротилася з чисельним показником минулого року на 9% – до 289 од.

Завершує п’ятірку лідерів травня з результатом 270 зареєстрованих авто – Mercedes-Benz, що минулого року займав лише чотирнадцяту позицію. Травневий попит на автомобілі з трипроменевою зіркою в Україні зріс на 71 відсоток.
Бестселером місяця став автомобіль Kia Sportage з результатом – 593 реєстрації.

Всього за п’ять місяців 2020 року було продано майже 30 тис. легкових автомобілів, що на 7% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Раніше повідомлялось, що квітневі продажі нових автомобілів в Україні впали вдвічі, в той час як в Європі відбулось падіння на 75,6 %.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest