Група PSA оголосила про «знижку» у 10 % на машини LCV

Автор: Редакція | 15 Кві, 2020

Французька група PSA, до якої входять бренди Peugeot, Citroёn, Opel, оголосила про спеціальну вигоду у 10 % при купівлі комерційних автомобілів групи.

Як повідомила прес-служба групи, комерційні автомобілі Peugeot, Citroёn, Opel можна буде придбати в лізинг із вигодою 10% від суми фінансування. Програма підготовлена представництвом Групи PSA в Україні в партнерстві з «ОТП Лізинг» та за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Вигода реалізується у вигляді гранту від ЄБРР у рамках спеціальної програми «EU4Business-EBDR», яка впроваджується в Україні з метою підтримки малих та середніх підприємств відповідно до «Угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі (ГВЗСТ) між Європейським союзом і Україною».

Вигода в 10% на придбання в лізинг поширюється на всю комерційну лінійку брендів Peugeot, Citroёn, Opel: Peugeot Partner, Peugeot Expert, Peugeot Boxer, Citroёn Berlingo, Citroёn Jumpy, Citroёn Jumper, Opel Combo, Opel Vivaro, Opel Movano.

У цій програмі можуть взяти участь такі компанії:

 1. З кількістю працівників не менше 250 чоловік і з річним оборотом не менше 50 млн євро;
 2. З місцем реєстрації та ведення діяльності в Україні;
 3. За умови, що не менше 51% статутного капіталу є приватною власністю;
 4. Компанія не включена в перелік ЄБРР (як фізична або юридична особа), які не можуть бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР.

Умови фінансування:

 1. Грантова допомога становить 10% від суми фінансування;
 2. Фінансування має бути виключно в гривні;
 3. Мінімальний термін фінансування – 2 роки без права дострокового погашення;
 4. Максимальна сума фінансування еквівалент 300 000,00 євро на одне підприємство або групу підприємств (якщо сумарні значення критеріїв відповідають вимогам кредитної лінії).

Для того, щоб отримати грант від ЄБРР, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Вибрати необхідні автомобілі, заповнити заявку в компанію «ОТП Лізинг» на фінансування покупки, дочекатися підтвердження фінансування;
 2. Підтвердити договір лізингу, передати його на перевірку незалежних консультантів по верифікації з боку ЄБРР, дочекатися успішного проходження перевірки;
 3. Отримати грант від ЄБРР у розмірі 10% від суми фінансування (лізингу), грант буде виплачений в гривневому еквіваленті через компанію «ОТП Лізинг».
Галерея комерційних автомобілів Peugeot, Citroёn, Opel:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest